Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tűrjem?

Figyelt kérdés
2015. jún. 19. 00:08
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Szerveztem többször közös programot,mindig van kifogás.A szex valóban ritkább,de ott is szerveztem már autóst,kirándulósat.A bban mindig benne van,de szeretnék társ lenni,nemcsak szexuális tárgy.Ő is szervezhetne programot,de tojik rá.
2015. jún. 19. 22:27
 12/23 anonim ***** válasza:
Megváltoztatni nem fogod tudni. Gondold át, hogy mit nyerhetsz/veszíthetsz, ha vele maradsz és ha ott hagyod. Pl. a baráti kapcsolataid leépülnek, ha vele maradsz, így egyre nehezebb lesz kilépned a kapcsolatból, mert nem számíthatsz majd senki segítségére. Ő egyre jobban el fog szemtelenedni veled szemben, mert azt látja, hogy bármit megtehet veled és te ezek után még majd próbálsz a kedvében járni. Ha ott hagyod, akkor nem kell rá is főzni, takarítani, ismerkedhetsz hasonló helyzetű anyukákkal, lehet, hogy meg tudjátok szervezni, hogy egyik héten egyikőtök vigyáz a gyerekekre, másik héten meg a másik és rögtön el fogsz tudni járni tornázni. Stb.
2015. jún. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
43%

nem verseny a hazassag mindegy ki szervezi az egyik felnek meg kell tenni

Ha te jo szervezo vagy akkor a te feladatod

A hazassag annyit er amennyit kihozol belole

Ha te erofesziteseket teszel akkor annak meglesz az eredmenye

nem kell egyenloen elosztani es szamolni ki mit tesz

2015. jún. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Azért nekem is jólesne,ha ő is tenne valamit. Minden normális ember besokall,ha mindig csak ad.

Igen,fontos a szex egy párkapcsolatban,de más programokra is vágyom,ahová nem hajlandó eljönni.

Nem gondolom,hogy a családunk dolgai,ügyei is csak az én feladatom lenne.

2015. jún. 20. 11:37
 15/23 anonim ***** válasza:
62%
Pont úgy hagyod figyelmen kívül a segítő válaszokat, ahogy a panaszodban a te véleményedet a párod. Passzoltok egymáshoz. :D
2015. jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
A 12-es vagy? Teljesen korrekt a válaszod.De nem 1-2 nap eldönteni,hogy megyek vagy maradok.Ha van megoldás,akkor inkább megjavítanám,ami elromlott.Csak ehhez mindketten kellünk.
2015. jún. 20. 11:50
 17/23 anonim ***** válasza:
73%
Igen, a 12-es vagyok. A párod nem partner a megjavításban, ezt te írtad: "Próbáltam megbeszélni sikertelenül,a férjem nem partner." Innentől már a B tervnek kell jönni, ezzel nincs mit csinálni tovább.
2015. jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
80%
Mit akarsz még tőle? Nyilvánvaló, hogy Te nem vagy fontos neki. Csak saját maga a fontos. neki csak egy ágyas és egy cseléd kell. Szerintem tökéletesen megfelelne neki az is, ha anyucinál lakna, és lenne egy szeretője, akivel heti párszor találkozik egy kis mókára és ennyi. Fájdalmas, de ez az igazság. Én a helyedben nem pazarolnám rá az időmet. Az eemberek nem változnak! Ha 30 évig szenvedsz mellette, akkor se. Inkább lépj le, tüntesd el az életedből és keress egy másik férfit, aki boldoggá tesz és fontos vagy neki.
2015. jún. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

8-as, mit kellene megbeszélni - meg hogyan??

"Próbáltam megbeszélni sikertelenül,a férjem nem partner."


Kérdező, ez nem házasság, meg nem emberi kapcsolat... azért is "szólt" mart a barátnőddel telefonon beszélsz?

Pár év aztán rád zárja az ajtót, ha elmegy... még pár aztán részegen rád is gyújtja.


A házasságkötéskor, - bármely ceremónia szerint mondunk olyanokat, hogy "jóban-rosszban"...


Úgy látom ő már alaposan eltért ettől az ígéretétől, miért kellene ilyennek is szeretned?

meg minek neked egy egyoldalú szerelem (?) - mert, hogy ő nem tesz iylet, az nyilvánvaló.

2015. jún. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 omba ***** válasza:

Ha jól értem 3,5 évig bírta a családi életet...

Hogy egy párkapcsolat elromlik, kiürül, vagy csak lemarad a haverok, meg a kocsma mögött... - az se szép.

De hogy ilyen tapló a gyerekkel is, - az nagyon nagy baj.

Férfi vagyok, váltam is (még ittam is), - de hát a gyerekeimtől sohasem léptem le.

2015. jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!