Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házaspárok nálatok ezek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házaspárok nálatok ezek hogy vannak? (többi lent)

Figyelt kérdés

1. Mit csináltok szabadidőtökben?

2. Milyen gyakran jártok el valahova?

3. Mennyit szántok havonta szórakozásra?

4. Szoktatok hosszabb (több napra) elmenni pihenni valahova?

5. Ha ige,ezt hányszor teszitek meg egy évben?


2015. jún. 16. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Nekem nem igazán van szabadidőm sajnos :D De nemsokára már lesz több. De ha van egy pici, akkor elmegyek körmöshöz, vagy könyvtárba megyek, olvasok. A férjem focizik és horgászik szabadidejében.

2. Változó. Van amikor többször egy hónapban, van, hogy csak egyszer. De olyan hónap nincs, hogy egyszer se menjünk el. Többnyire kajálni szoktunk elmenni, mert a mozi pl minket nem érdekel, ritkán iszogatni vagy bulizni megyünk. Sétálni szoktunk sokat, csak így spontán mászkálni a városban, inni egy üdítőt közben stb.

3. Ezt így nehéz megmondani, de mondjuk legyen olyan 15 ezer körül. Ebben pl nincs benne a párom horgászata, mert akkor sokkal sokkal több lenne ez az összeg, de azt nem tudom mennyit költ rá pontosan.

4.Szoktunk, idén voltunk 3 napot Párizsban év elején Valentin napkor, most meg nyár végén Rómába megyünk 5 napra. Ezen kívül a Balcsira is minden évben lemegyünk, mert a párom családjának van ott egy nyaralója.

5. Ez is változó. Mint írtam, idén többször is, tavaly sehol nem voltunk sajnos, mert nem volt rá lehetőség. Szóval ez évente változik, de mostmár minden évben fogunk menni, ebben biztos vagyok, arra mindenképp kiszorítom, hogy legalább 3-4 napra elmenjünk valahova.


32F-23N házaspár

2015. jún. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Van szabad foglalkozás, főleg hétköznap esténként, de hétvégén is. Nyilván ez függ az ember leterheltségétől. Ő a munkájából adódóan hamar elmegy aludni, akkor én netezek pl. (újabban nyelvet tanulok)

De szoktam barkácsolni, autót bütykölni, vagy leugrom egy lötérre. Ő kertészkedik, rajzol, filmezik, mikor mihez van kedve.

2. Változó, szintén energia szint függő. :) De sokszor járunk el sétálni, spontán kitalált mozi,shopping, vacsora valami kellemes helyen, vagy csak felkerekedünk és leugrunk telekre füvet nyírni, anyósomhoz egerbe, hugomékhoz, ilyesmik.

3. Nehéz megmondani. A rajz cuccai, videójátékok, lövészet, kocsiba benzin, vacsora, nyilván nem két forint, de még egyszer nem ültünk le összeszámolni. Fogalmam sincsen. (tényleg)

4. Nyáron főleg. hétvégi telek az rendszeres, de becsúszik 1-1 vidéki összeröffenés régi barátokkal, és van augusztusban egy idősáv amit kötelezően és hagyományosan szentnek nyilvánítunk akkor még mobil is kikapcsolva és úgy megyünk el valahová 1-2 hétre nyaralni.

5. Változó. Van év amikor többször és van amikor kevesebbszer. Ez függ az adott év "programjától". Nyilván ha lakás felújít az ember nem hagyja ott sz-v között mert füvet nyír :D


(37/37 (10 év házasság))

2015. jún. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Ha egyedul vagyok otthon a gyerekekkel, akkor a baratnommel szervezek vmi programot: seta, vasarolgatas, vagy csak szimplan osszegyulunk nala baratnok es babazunk - ugyanis 10 honaposak az ikreim. H a parom is otthon van, akkor szinten kirandulunk vhova, esetleg elmegyunk vmi fesztivalra, rokonokat latogatunk. Ha kulon csinalunk vmit, akkor en - abban a keves szabadidomben magammal foglalkozom - a parom meg kite-ozik.


2. Kettesben mostanaban - amiota megszulettek az ikreink - kb havonta tudunk beiktatni egy mozit, setat, vacsorat. De voltunk pl 2-szer eskuvon kettesben. De igy gyerekek mellett kb havonta 1x szervezunk programot csak kettesben.


3. Penzben nem tudom sajnos, m nem szamolom. Meg nincs ilyen, h fix osszeg szorakozasra, m perpillanat amugy is keves lehetosegunk van a gyerekek mellett. Regebben kb hetente mentunk.


4.- 5. Igen, tobbszor is 1 evben. Valtozo, h hanyszor, kb 5-6-szor.

2015. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Ha a 'közösen eltöltött' szabadidőre gondolsz, akkor általában megnézünk egy filmet, sétálunk egyet vagy társasjátékozunk.

2. Kb. 2 havonta egyszer elmegyünk enni pizzát vagy dönert, de jobban szeretünk otthon lenni - kivétel ezek alól az egyes pontban említett "sétálunk egyet".

3. Másra kell a pénz, úgyhogy igyekszünk nagyon minimálisra csökkenteni az erre történő ráfordítást.

4. Igen. 4 évente egyszer...

5. 0,25-ször... MONDOM NÉGY ÉVENTE EGYSZER :))))

2015. jún. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!