Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akinek kis esküvő volt:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek kis esküvő volt: nálatok hogyan zajlott?

Figyelt kérdés

Mivel nem vagyunk túl gazdagok, ezért elvetjük a nagy lakodalom ötletét, így szűkkörű esküvőt szeretnék, egyházit és polgárit is, kb 2-3 év múlva.

Viszont gondolom minden lány álma egy szép fehér ruha, és egy kisebb lagzi, zenekar, tánc... :) De a szűkkörű 25 fős család részére szerintem ez fölösleges (min 50-60 ezer forint) és egyálatlán nem is hangulatos.

Ezért úgy gondoltuk, hogy lenne esküvői fotózás, utána meg egy vacsi.

Viszont szerintetek érdemes lenne beiktatni a fehér ruhát, és a zenekart? Olyan cikinek érezném, hogy szinte egy esti vacsi miatt én kiöltözök menyasszonynak :/ És persze, szeretném, hogy legyen egy nagyobb lagzink, ahol van zenekar és fehér ruha, de ha reálisan gondolkodom, erre az egy napra fölösleges ennyit spórolni, vagy hitelt felvenni (akkor ezeket inkább egy közös házra költöm.)

Ki hogy oldotta ezt meg? :)


2015. jún. 7. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Bár nem kis esküvőnk lesz, azért nekünk is meg kell fogni a pénzt, ezért gondoltam, hátha hasznát veszed, amit írok!

Úgy érzem, meg kell adni az esküvőn azt, amit fontosnak érzel. Mivel két-három év múlva tervezitek, ezért még van időtök egy kicsit gyűjtögetni is-hitelt tényleg nem érdemes felvenni szerintem, az új életet minek megkeseríteni.


Ruhát szerintem egyáltalán nem felesleges fehéret felvenni, ha ez a szíved vágya. Ma már nagyon sokan árulják egyszer-először használt menyasszonyi ruhájukat, már 15-20 ezer ft-tól lehet találni, jóval olcsóbban kijössz, mintha akár bérelnél (ez aránytalanul drága szerintem), akár varratnál (de ha megdobsz priviben, erről is van infóm, hol kell jót s jól).


Zenekar az lehet, hogy tényleg aránytalanul nagy költség, ennyi főre meg pláne. A helyszíntől függően, vagy egy hangulatos háttérzenés vacsorahelyszínt keresnék, vagy akár egy otthoni-civilebb helyszín is jöhet, ide viszont DJ vagy esetleg egy szintetizátoros elkelhet. De az sem ördögtől való, ha elmentek valami szép helyre vacsizni, utána meg egy táncos szórakozóhelyre (szüleimnél pont így volt)


Kérdezz, szívesen segítek-elmondom a véleményem! ;-)

2015. jún. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha esküvői fotózkodást csaptok, akkor meg csak fehérben képzeled el magad...nem? Ne mondj le a fehér ruháról! Erről nem szabad! ;-)
2015. jún. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ezt nektek kell eldönteni, de én azért megadnám egy kicsit jobban a módját. Ruhát lehet találni nagyon szépeket a Vaterán nagyon olcsón, egy személyes zenészek is vannak, nem túl drágán. Szerintem egészen más lenne a hangulat. A lenti vendégkönyvben írt egy pár, ahol a zenészt 35 fős esküvőre hívták. Nem sokkal több az sem.


[link]

2015. jún. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk kicsi volt... 25 körüli létszámmal.

A feleségemnek új ruhája volt erre, de nem azok a hordhatatlan esküvői izék.

Az étteremben szerintem volt valami zene is, tök mindegy volt.

Boldog nap volt, és békés, józan beszélgetés, ismerkedés az új rokonokkal.

Ne egy 200 fős vigasságot kicsinyíts le, - ez más műfaj.

2015. jún. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!