Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb ideje házasok, Nálatok mik voltak a szempontok, amikor házastársat választottatok, és mit mondanátok az alábbiakra?

Figyelt kérdés

Segítségeteket kérném, mert nem tudom hogy mikor helyes a döntés, írok negatívumokat és pozitívumokat, igyekszem reálisan írni.

A negatívumai a férfinak, aki el akarna venni feleségül:

nagy köztünk a korkülönbség az ő javára (28és42), neki van egy huszonéves fia egy régi egyéjszakás kalandjából, nincs lakása, autója, a jogosítványát bevonták mert részegen vezetett, eléggé nagy szerencsejátékos és játékgépező, habár amikor mondom neki, akkor abbahagyja.

A pozitívumok:

rendes és kedves, sokat nevetünk, laza és nem stresszel, nagyon tökéletes vele a szex.

Az is idetartozik, hogy mivel ő nem olyan környezetből jön, ahol elsajátíthatott volna több mindent, ami a kulturált együttéléshez szükséges, egy rakás dolgot megtanítottam neki, és azt már úgy csinálja, ahogy mondom.

Azt mondta, hogy ha összeházasodunk, én fogom kezelni a kasszát, minden keresményét nekem fogja adni.

Kételyeim vannak, hogy lehet, hogy most a dolog újdonsága miatt ilyen, másrészt, tényleg nagyon rendes, mi van, ha tényleg ilyen normális is marad?

Kérlek, írjatok, mi a véleményetek wrről?



2014. aug. 30. 05:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám, hogy találnál magadnak jobb párt, fiatal vagy még.

Én azt mondanám várj még, s könnyen lehet, hogy jönni fog egy sokkal jobb pasi, akivel esetleg minden úgyanúgy jó, csak lehet, hogy élete neki jobb s nem csinálja a hülyeségeket.

Ez az én véleményem.

2014. aug. 30. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem: még van neki két gazdag testvére, akik nagyon jó anyagiak között vannak, és mindig támogatják, sokszor használhatjuk a nyaralójukat is, kedvesek a testvérei nagyon.
2014. aug. 30. 05:32
 3/25 A kérdező kommentje:
Végülis mindjárt 29 éves leszek, azaz elkezdem tölteni a 30. életévemet, még így is azt mondod, hogy fiatal vagyok?
2014. aug. 30. 05:41
 4/25 anonim ***** válasza:

Igen :)

Még így is szerintem fiatal vagy! :)

De ha gondolod privibe linkelsz képet még jobban kifejtem a véleményem .

2014. aug. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nincs lakása 42 évesen, piál, játékgépezik.

Nekem ennyi bőven elég, hogy ne akarjak a felesége lenni.

2014. aug. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Sose lesztek boldogok,ugyanilyen voltam 35F játékos voltam én is , nem birták el a kapcsolataim .
2014. aug. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Kedves vagy, viszont inkább elhiszem így is. :-)
2014. aug. 30. 06:16
 8/25 A kérdező kommentje:
76-os válaszoló: miért, szerinted mi kellene hozzá, hogy férjnekvaló legyen valaki?
2014. aug. 30. 06:17
 9/25 A kérdező kommentje:

"Sose lesztek boldogok,ugyanilyen voltam 35F játékos voltam én is , nem birták el a kapcsolataim ."


Már négy hónapja tart, és boldogok vagyunk :-) hogyhogy nem bírták el a kapcsolataid, kifejthetnéd, ha akarod, priviben is.

2014. aug. 30. 06:19
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez a pasi ilyen lowlife fazon? Tudsz úgy vonzódni hozzá, hogy még gépezik és ezek szerint piál is? Nem lehet valami nagy önbecsülésed, már bocs...
2014. aug. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!