Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb ideje házasok, Nálatok mik voltak a szempontok, amikor házastársat választottatok, és mit mondanátok az alábbiakra?

Figyelt kérdés

Segítségeteket kérném, mert nem tudom hogy mikor helyes a döntés, írok negatívumokat és pozitívumokat, igyekszem reálisan írni.

A negatívumai a férfinak, aki el akarna venni feleségül:

nagy köztünk a korkülönbség az ő javára (28és42), neki van egy huszonéves fia egy régi egyéjszakás kalandjából, nincs lakása, autója, a jogosítványát bevonták mert részegen vezetett, eléggé nagy szerencsejátékos és játékgépező, habár amikor mondom neki, akkor abbahagyja.

A pozitívumok:

rendes és kedves, sokat nevetünk, laza és nem stresszel, nagyon tökéletes vele a szex.

Az is idetartozik, hogy mivel ő nem olyan környezetből jön, ahol elsajátíthatott volna több mindent, ami a kulturált együttéléshez szükséges, egy rakás dolgot megtanítottam neki, és azt már úgy csinálja, ahogy mondom.

Azt mondta, hogy ha összeházasodunk, én fogom kezelni a kasszát, minden keresményét nekem fogja adni.

Kételyeim vannak, hogy lehet, hogy most a dolog újdonsága miatt ilyen, másrészt, tényleg nagyon rendes, mi van, ha tényleg ilyen normális is marad?

Kérlek, írjatok, mi a véleményetek wrről?



2014. aug. 30. 05:29
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem, most már nem piál, csak régebben hát, kicsit más életet élt, mint ma. A játékszenvedélyét elnézem perpillanat.
2014. aug. 30. 06:22
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ezzel az emberrel sose fogsz tudni haladni az életben, még a Jóisten pénzét is eljátszaná. Másrészt, ha már érzed, hogy ez nem okés így, és felhozod majd, akkor mindjárt nem fogtok ilyen jól élni! Ha úgy érzed, hogy neked ez jár, akkor csak gratulálni tudok...
2014. aug. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
B@ßd meg, mint ha ez nem lenne elég ok arra, hogy faképnél hagyd...
2014. aug. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Már felhoztam, végülis azóta kevesebbet játszik, na és, van hogy csak interneten játszik, addig én mást csinálok.
2014. aug. 30. 06:24
 15/25 anonim ***** válasza:
Jól van, akkor élj vele, és legyél ugyanolyan low-life, mint ő.
2014. aug. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Elfelejted azt kérdező, hogy egy függőben nem lehet megbízni.
2014. aug. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Érdekes szempontokat adtál, köszönöm, amúgy nem, én nem akarok olyan low lenni mint ahogy írtad.
2014. aug. 30. 06:26
 18/25 anonim ***** válasza:
A korkülönbség nem gond,szerintem egy 42 éves pasi még pont belefér.Nincs lakása,autója - kis hazánkban ez nem meglepő!Az hogy régen piált - hát Istenem!Ha a szerencsejátékot abbahagyja(de tényleg), én adnék neki egy esélyt!De nem kell rögtön összeházasodni,éljetek együtt,aztán majd alakul:)
2014. aug. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nem mondom, hogy ne tedd, de azt se, hogy igen. Nem szabad elhamarkodottan dönteni. Hova sietsz?


Én azt javaslom, hogy élj vele pár évet, mert 4 hónap megítélése nevetséges. Erre életet alapozni őrültség. Ilyenkor még minden szép és jó és idilli. De a gondok mindig később jönnek. Volt itt egy nő aki kb. ennyi idő alatt házasodott majd fél évre rá már terhes volt, és most meg itt volt kétségbe esve, hogy semmi nem úgy működik ahogy ő elképzelte.


Tehát a kiismeréshez idő kell. És egy férfit a tettei határoznak meg. Nem azt kell nézni amit mond, hanem, hogy mit tesz.


Így, hogy néha játszik és nem pénzben így elég necces a dolog... mindig ott van a kísértés, és most lehet délcegen tartja magát, de ha jön majd egy stresszesebb időszak akkor nincs garancia arra, hogy nem megint a játékok közé fog menekülni.

Ha megromlik a kapcsolatotok, vagy nem tud bizonyos helyzeteket kezelni akkor az lesz az első, hogy játszik.


Szóval várj türelemmel. Figyeld meg, mire, hogy reagál, és ne ítélj elhamarkodottan és főleg ne a rózsaszín ködön át. Mindig vannak apró jelek amit nem akarunk felfogni, de most még a kis gond csak kis gond, de később igenis, hogy hatalmas problémák lesznek ebből.

2014. aug. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"Végülis mindjárt 29 éves leszek, azaz elkezdem tölteni a 30. életévemet, még így is azt mondod, hogy fiatal vagyok?"


Fiatal vagy, 30 alatt egy nő még a csitri kategória :-P


A fő kérdésedre válaszolok: a szempont az volt a választáshoz, hogy brutális módon szerelmesek voltunk egymásba! :-P És pont! Innentől nem volt kérdés, nem raktunk egymás mellé jó és rossz tulajdonságokat és vagyoni helyzeteket. Szerettük egymást és innentől együtt haladtunk tovább, közös célok érdekében, együtt oldottuk meg a problémákat és nem voltak kérdések :-P

Gondolom te ezt az érzést nem ismered :-( ... Különben fel sem merülne benned ez a kérdés.


Ha érdekel a pasi jellemére is tudok neked érdekeset mondani, de azt az érintettek miatt csak priviben!

2014. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!