Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden srác felveti a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden srác felveti a házasság gondolatát pár hónap után?

Figyelt kérdés

Eddig engem mindenki meg akart kérni. Akkor is, ha jártunk, akkor is, ha csak ismerkedési fázsiban voltunk.


Minden srác ilyen szívesen házasodna?


21N


2015. máj. 23. 22:22
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
10-es meg csak irigykedik :P
2015. máj. 23. 22:40
 12/21 anonim ***** válasza:
15%
# 8 gratulálok, hogy feleslegesen húztad az idejüket, gondolom nagyon szeretted őket
2015. máj. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem tudhatod, miért szakítottunk.
2015. máj. 23. 22:45
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem! De szivesen dugnak! És ameddig sok kis hūlye pîcsa beájul ettől persze hogy meghuzzák ezt a lehetőséget!
2015. máj. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A felhasználó ***** válasza:
Van aki felveti, van aki elveti.
2015. máj. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Alattam szuszoghatsz 100+ évet, Én nem nősülök.
2015. máj. 24. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen természetes, hogy beszélünk a párunkkal, kiszemeltünkkel a jövőbeni terveinkről, nemtől függetlenül. Hogy mennyi idő után, na az a személyiség kérdése. :)

Te elmondtad, hogy házasságellenes vagy, ők meg nyilván elmondták, hogy szeretnének házasodni. És normális férfi (ember), ilyenkor a párját/kiszemeltjét említi, nem azt, hogy majd valakivel... :)


Vannak pasik, akik nem fogják felvetni, mert nem érdekli őket, csak ilyet kell keresned. Nálunk pl. pont fordítva volt, párom kerek-perec közölte az elején, hogy neki nem kell feleség.

25N

2015. máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
akkor tisztázzuk, hogy te most ide tulajdonképpen dicsekedni jöttél, hogy akkora jónő vagy, hogy mindenki feleségül kér és egytől egyig mindenki nemet is mond(hat)tál?!
2015. máj. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem hinném :) Bár mi esetünkben pont felmerült...de csak ott kezdődött, hogy tiszzáztuk, hogy ki mit akar a jövőben...Akarunk házasságot? Gyereket? Közös kasszát együtt élésnél? Szóval megbeszéltük azokat az alapokat, amiben ha nincs egyezés nincs kapcsolat sem....azóta már feljött párszor a téma, sokszor elfantáziálunk a közös jövőről pl. ház, munka, külföldi munka....ilyesmi :) Nem szeretek tervezni, de Vele valahogy más...Ő olyan tipusú férfi, aki végiggondol ezerféle kombinációval egy szitut..szereti ő maga kigondolni, majd megvalósitani a dolgokat... :) Én 8 hónap után házzámennék azt hiszem, persze jegyességem feltétele az lenne, hogy minimum. 1 év együtt élés, ami pár hónap múlva remélem összejön...szóval az én párom felvetette, de engem nem zavart, bár mikor az ékszerboltban voltunk viccesen odamondtam, hogy úristen, mindjárt elszaladok, de persze poén volt :) aztán azért odaböktem egy gyűrűre, hogy ha már itt vagyunk amúgy ez tetszik :D Szerintem ez pozitiv, hisz látom rajta, hogy egy magabiztos, céltudatos és komoly ember, nem valami kis porbafingó, aki még a lyukat sem találta meg a s..én huszon x évesen :) Nekem ez tetszik, bár én nagyon szerelmes vagyok, lehet picit elfogult vagyok :D
2015. máj. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Velem csak a külföldiek :D
2018. nov. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!