Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ütött már meg benneteket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ütött már meg benneteket a férjetek?

Figyelt kérdés

2015. máj. 6. 22:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%

Bocsánat! Lehet, hogy gonosz tőlem, de a 8-ason hangosan felröhögtem :D Mondjuk ott bizonyára az a helyzet is volt, amiről el tudom képzelni hogy kiérdemelte, - főleg ha még abban a pillanatban is ilyen közel volt egymáshoz a fejük :D


Amúgy egyetértek az előttem felszólalókkal: Asszonyt, gyereket nem ütünk meg!!! (Asszony esetében: kivéve ha ennyire durván szereti, és ezért ő maga kéri.) ;)

2015. máj. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
25%
Nem ütött még meg soha, bár nagyon-nagyon csodálkozom rajta. Alapvetően csendes természet vagyok, ritkán konfrontálódok, talán évente egyszer ha előfordul, hogy kiakadok, de olyankor ember legyen a talpán, aki meg akarja állni, hogy egy határozott mozdulattal leüssön engem! Nagyon becsülöm benne, hogy még soha nem ütött meg!
2015. máj. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
29%
A hazassagunk legelejen egy bulibol hazaterve feltekenysegbol adott egy pofont, aztan kibekultunk. Nekem bejon ha neha eroszakosabb velem,aztam ra par evre anyagi vita miatt is. De vegulis jol jartam, hogy a feszultseg ennyivel le is zarult koztunk, mert jogos volt vegulis en engedtem el magam elegge. De most ezt nem ugy kel erteni, hogy ver, hanem evek alatt volt max. 3 szitu amikor adott 1 pofont.
2015. máj. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%

TERMÉSZETESEN nem. Egy bántalmazó, erőszakos sz.rházi nem lenen a férjem.


Őszintén sajnálok minden olyan válaszolót, aki annyira megtört emberi lény, hogy szerinte létezik "kiprovokált" pofon, s ők a hibásak, nem a mocsok, aki megütötte őket.

Álljatok már a sarkatokra, lányok! Nem "egyébként jó ember". nagyon nem.

2015. máj. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Szerencsére nem ilyen ember, de ha mégis megtenné egyszer, másnap beadnám a keresetet.
2015. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
52%

Kíváncsi lennék, hogy a hozzászóló nők közül hányan ütötték már meg a férjüket?


Nagyon érdekes, hogy azt mondjátok, ha megütne a férjetek, elhagynátok. De valahogy arra már nem gondoltok, hogy nektek sem lenne szabad ütni a férjeteket.


Nőt nem szabad bántani? Csak őket nem? Mi a helyzet a beteg vagy sérült férfiakkal, vagy a gyengékkel? Vagy a békésekkel, akik nem akarnak visszaütni, verekedni? Csak a nők sérthetetlensége a fontos? Aki már nem nő, azt szabadon lehet bántani, mert a nők számára nincs jelentősége igaz? Egy gyengébb férfira úgysem néznétek fel férfiként, őt a többi férfi akár agyon is verhetné, csak a nőket ne bántsák....

2015. máj. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
93%
Egy igazi férfi nem üthet meg soha egy nőt. Sőt azt is tűri ha a nő veri, mert ezzel bizonyítja hogy szívós és ez a nőnek tetszik. Ha pedig a férfinek nincs kedve "letankolni" az ütést, mert nincs elég HP-ja (csak így tudom kifejezni), akkor csak annyi a dolga hogy odafigyel a nőre, meghallgatja és jó alaposan megszeretgeti meg ilyenek, mert egy nőnek szeretetre, odafigyelésre, gondoskodásra, megbecsülésre, illetve kényeztetésre van szüksége. Ha ezek megvannak akkor egy igazi nő soha nem üt, illetve sohase lesz olyan helyzet, hogy a férfinek "meg kéne őt ütnie" ami által elveszíti társadalmi hovatartozását.
2015. máj. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
17es. Egy Nőnek sincs joga megütni a másik felet, tiszteljék meg egymást a felek és ne így rendezzék a problémáikat. Ha a barátnőm ütne meg engem, azonnal mehetne a bús p...ába.
2015. máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
igen, álmomban, egyszer,mert nem hallottam, hogy felsirt a kisfiúnk.másnap elhagytam......ennek 35 éve, egyetlen pillanatra sem bántam meg........akinek nincs más eszköze véleménye kinyilvánitására, mint a fizikai ereje, az a leggyengébb ember a világon, mert önmagát sem tudja konrtollálni !
2015. máj. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az én párom szeret engem "ütlegelni"..., de olyankor hátulról "kefél"... :P
2015. aug. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!