Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ütött már meg benneteket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ütött már meg benneteket a férjetek?

Figyelt kérdés

2015. máj. 6. 22:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%
Vannak olyan tulajdonságaim amivel előcsalogatom belőle ő szerinte,igen volt már ilyen és nagyon fájt,fájt fizikailag és lelkileg is.
2015. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

Soha, sem az elozo sem a mostani.


Kb 20 evesen volt egy pasim aki egyszer meg akart utni de mielott hozzaert volna az arcomhoz reflexbol megfogtam a kezet es a masikkal eltortem az orrat:-)))Nagyon gaz, egyebkent veletlen volt,nem igy terveztem de ugy nez ki a tulelo osztoneim erosek:1))

2015. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Ha megütne már nem is lenne a férjem.
2015. máj. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Pont én is azt akartam írni,mint a 3-as.. :-)
2015. máj. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Elso nap amikor megismertem elmondtam neki, hogy ha egyszer is elofordul, hogy anyazik, csuf szavakkal illet vagy kezet emel ram az lesz az utolso alkalom, hogy lat ha hazasok vagyunk 5gyerekkel ha nem. Cserebe en is ehhez tartom magam, a 7 ev alatt egyszer mondtam neki, hogy "hulye" s azt is viccből, o soha. Ha osszekiabalunk is kb evente 1-2 szer akkor is max 5 percig tart a haboru, de akkor is csunya szavak nelkul.
2015. máj. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Csatlakozom a 3#-hoz.
2015. máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
26%
Tudja azt az emberasszony, hogy mikor érdemli meg azt a jól irányzott pofont! Ha viszont nem érdemli meg, akkor a helyzet egészen más. Ilyenkor jogosan üt, és üssön is vissza az asszony! Nyílván, itt most nem verekedésre gondolok, mert akkor már rég nincs értelme annak a kapcsolatnak. De nem hagyhatja, hogy akármilyen indulatos valaki, hogy megüsse. Persze, ha előfordul ilyen, akkor azt a párkapcsolatot át kell gondolni, hogy érdemes-e tovább folytatni.
2015. máj. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

En kozvetve vittem be egy utest az ex nejemnek, kicsit lila is lett az arca.

A szeretojenek vittem be egy utest es ugy sikerult, hogy o meg lefejelte a felesegemet. Magam is meglepodtem hirtelen, de nem banom.

2015. máj. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem nem ütött meg, de még csak meg sem próbálta. Szoktunk vitázni, vagyis ő mondja a magáét én meghallgatom, miután "kitombolta" magát, elmondom a véleményem. Ha megpróbálna megütni, elhagynám!
2015. máj. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az én férjem soha senkit nem ütött meg. Engem se, a gyerekeinket se, még a tesóival se verekedtek gyerekkorukban.
2015. máj. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!