Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kötelező ilyen esetben is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötelező ilyen esetben is a házassági esküt betartani?

Figyelt kérdés
"Egészségben, betegségben, szegénységben, gazdagságban hű leszek hozzád" - valami ilyesmi a szövege. Férjem skizofrén beteg, nem szedi a gyógyszerét és ilyenkor pörög, felhangolt, ingerült és agresszív. Nem hallgat senkire, nem lehet rá hatni, hogy szedje a gyógyszert. Ilyenkor félek tőle, mert kiszámíthatatlan. Többször volt agresszív megnyilvánulása, egyszer meg is ütött. Nekem is ez a betegségem, de én gyógyíttatom magam, mert nekem fontos a kapcsolatunk. Anyósom azt mondja, hogy a házassági esküt be kell tartani, de véleményem szerint ez nem az az eset, amikor valaki önhibáján kívül betegszik meg, vagy lebénul és gondoskodni kell róla, mert azt megtenném minden további nélkül. De férjem szántszándékkal teszi kockára a boldogságunkat, a munkahelyét kockáztatja a rosszullétével és az én nyugalmamat zavarja meg. Nem először teszi ezt, 7 éve tűröm azt, hogy gyakran van rosszul és nem kezelteti magát rendesen. Már odáig jutottam, hogy elhagyom. Mi a véleményetek?
2015. ápr. 21. 21:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Többször volt agresszív megnyilvánulása, egyszer meg is ütött."


Miért kellene vele maradnod?


Ha egyszer megütött, meg fog újra. A házasság nem kötelez arra, h egy bántalmazó féllel élj együtt.

2015. ápr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Utána meg mindenki hápog ha tragédia lesz belole.

Minden áron nem kell kitartani.

2015. ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy az ő hibája, ha ennyire nincs magánál, de ettől még nem kell, hogy a bokszzsákja légy, főleg ha te is beteg vagy. Küldjétek kórházba, vagy valami.
2015. ápr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha az én fiam lenne,magam szeretnék törődni vele.Nem is bíznék a feleségben,eskü ide vagy oda.
2015. ápr. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!