Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan szerezzem vissza férjemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza férjemet?

Figyelt kérdés
8 éves házasok vagyunk ,voltak vitáink ,van két gyerkőc.Jó munkahelye van szuper családapa volt eddig isteni férj és egyben szerető.Sokan írígykedtek ránk.Volt aki próbálkozott nála hiába,sietett haza mindig mi voltunk az egyetlen a számára.Mostanába apró vitáink voltak de megoldottunk.Többször mondta h most vége de aztán nevetett.Egy hónapja megváltozott alig adott puszit nem evett velünk ,mondván fogyózik,azt mondta semmi gond velem csak beteg ,lázas influenzás volt két hétig.Egy vita után mondta ujjra h vége ennyi de megint nevetett.Kiderült h neten chetelve összebarátkozott egy megértő nővel ,akihez már kétszer elutazott titokba nagyon messze van tőlünk.Plussz szabadságra vágyik a drágám mert állítólag bulizhatnéka van burokba érezte magát.Nem feküdt le a nővel ,egy hete tart ,a nő egésznek írkál neki,én nem értem nem ezt érdemeltem.Nekem azt mondja szeret de nem szerelmes belém már.egy albiba maradunk hagyja h puszilgassam egésznap bent fekszik velem az ágyban tévézünk sokszor engedi h pusziljam ,de nem fekszik le velem nem ölel ,én már testi fájdalmakat érzek majd megpusztulok h visszakapjam ,én még most is szerelmes vagyok belé.két napja rohangál a wc .re írogat a nőnek azután visszabujik hozzám.Gyerekek könyörögnek neki h legyen minden a régi de nem nem akarja holott engedi h szeressem .visszaszeretném kapni hogyan?
2015. ápr. 11. 06:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Küldd el, fél év múlva ő fogja visszakönyörögni magát. Ha nem ezt teszed, csak még jobban megutál.
2015. ápr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, fel fpg őrülni téged, a gyerekeidet is.


Nagynéném két évig játszotta ugyanezt, kis híján belehalt a fájdalomba, de elhagyni nem tudta, mert közben szerette a férjét.

Aztán két év után dobta ki végre, azóta már jobban van, de ne tudd meg, mit éltünk át.

Férje el, ő bőgve hív, hogy "de megígérte, hogy marad"... és társai. Mindezt kb. havonta egyszer.


Azt hittem, már fejbecs.szem, hogy bssza már ki, de ennyire ne alázza meg magát.

2015. ápr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Leírom barátnőm történetét.

Talán okulsz belőle.

Három éves volt a fia, mikor az élettársa félrement.

Elkezdődött az az agonia, amit te is levezettél.

Aztán, hogy ne is lássa, ahogy a párja írogat a nőjének, inkább folyton eljárt otthonról.

Mesélte, hogy bármennyire is szerette, egyszerűen nem bírta elviselni.

Az élettársa végül különköltözött, de továbbra is tartotta a két vasat a tűzbe. Szerintem valahol élvezte, hogy két nő is harcol a figyelméért.

Aztán barátnőm mrgismerkedett a játszótéren egy özvegy férfival. A kisfiaik egy idősek, nagy barátság lett köztük. A volt élettársa közben összebútorozott a nővel, és rájött hogy az egész kapcsolati romantika abból állt, hogy a nővel agonizáltak, és amint biztos, felvállalt kapcsolat lett, az első vita elfujta a rózsaszín ködöt.

Barátnőm majdnem visszafogadta. Aztán az első estén amikor az exélettársa a telefonját nyomkodta, rátört a zsigeri undor és félelem.

Kidobta a pasit. Utána még fél évig próbálkozott.

Végül összejött a fia barátjának az apjával, egy éve összeházasodtak.

2015. ápr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ha tudják, vigyék! - én mindig ezt vallottam.

Ha az egyik fél nem akarja a kapcsolatot, az már rég rossz. Márpedig csak az ilyen embert lehet elcsábítani. Olyan meg úgyse lesz mint régen. Ha ráerőlteted magadat, akkor sem.

2015. ápr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Az igazság,h tegnap elmodtam neki ,h menjen ha akar mert én eleget könyörögtem de amíg velünk lakik egy-két hónap addig nem szeretném h a lányokat gyötörja próbáljon addig olyan családapa maradni h ha a nőhöz megy akkor is jöjjön haza este,és ne napokra kimaradjon.A gyerekek annyira szeretik őt h vagy menjen el végleg és hébe hóba eljön ha látni szeretné őket de az nem megy h ezt az életet lássák h apa megy haverozni napokra ,vagy egy másik nőhöz azután meg ittvan ,akkor éljen külön úgy ahogyan szertné. Én másik pasit nem fogok hozzni a lányok életébe mert nekik csak az apjuk lehet az más nem ,és én szeretem annyira a lányaimat h ennek nem teszem ki őket,azt mondta két hét és költözik.Egyépként a kisbarátnő olyan igazi szexchetes nő .Pedig az ágyban is minden okés volt,de a férjemnek jaz esti számítógépes játékok alatt olyan feltöltést okozott a nő chetelve h felülmúl engem és ez az igazi a számára,egyébként nem feküdt le vele és nem is akar hozzá költözni
2015. ápr. 12. 07:15
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
8 évesen már házasok?
2015. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Te nagyon buta vagy ne haragudj. Egyrészt jót röhög rajtad, sajnálatból van veled mert szánalmas a viselkedésed, másrészt a gyerekekkel zsarolod őt is magadat is. Mi az, hogy neked párod nem lesz mert a gyerekek. Ez nem így működik. A gyerek az gyerek a felnőtt meg felnőtt. Az ember társas lény, a gyerekeknek is az a jó, ha két különélő boldog kiegyensúlyozott fél veszi őket körül, mint 2 együttélő idegroncs, érzelmileg labilisan. Elég lesz a rinyálásból, állj a talpadra. Ha ilyen meghunyászkodó mindent eltűrő vagy nem csoda, ha a férjednek más kell, megunta. Állítsd választás elé, vagy ti vagy a gyerekek. Nem majd eljárhat a nőhöz de menjen estére haza. Komolyan képes vagy így megalázni magad? Egy az egybe ugyanez történt nálunk is, tudom mit és miért mondok.
2015. ápr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
*vagy ti vagy a nő. Ezt akartam írni.
2015. ápr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szia, mi a helyzet veletek? Lenyugodtak a kedélyek?
2015. máj. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!