Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan szerezzem vissza férjemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza férjemet?

Figyelt kérdés
8 éves házasok vagyunk ,voltak vitáink ,van két gyerkőc.Jó munkahelye van szuper családapa volt eddig isteni férj és egyben szerető.Sokan írígykedtek ránk.Volt aki próbálkozott nála hiába,sietett haza mindig mi voltunk az egyetlen a számára.Mostanába apró vitáink voltak de megoldottunk.Többször mondta h most vége de aztán nevetett.Egy hónapja megváltozott alig adott puszit nem evett velünk ,mondván fogyózik,azt mondta semmi gond velem csak beteg ,lázas influenzás volt két hétig.Egy vita után mondta ujjra h vége ennyi de megint nevetett.Kiderült h neten chetelve összebarátkozott egy megértő nővel ,akihez már kétszer elutazott titokba nagyon messze van tőlünk.Plussz szabadságra vágyik a drágám mert állítólag bulizhatnéka van burokba érezte magát.Nem feküdt le a nővel ,egy hete tart ,a nő egésznek írkál neki,én nem értem nem ezt érdemeltem.Nekem azt mondja szeret de nem szerelmes belém már.egy albiba maradunk hagyja h puszilgassam egésznap bent fekszik velem az ágyban tévézünk sokszor engedi h pusziljam ,de nem fekszik le velem nem ölel ,én már testi fájdalmakat érzek majd megpusztulok h visszakapjam ,én még most is szerelmes vagyok belé.két napja rohangál a wc .re írogat a nőnek azután visszabujik hozzám.Gyerekek könyörögnek neki h legyen minden a régi de nem nem akarja holott engedi h szeressem .visszaszeretném kapni hogyan?
2015. ápr. 11. 06:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy. Veszett ügy. A gyerekeknek is jobb lesz két külön elő, de kiegyensúlyozott szülő. Mondjuk nem értem, minek kellett őket most bevonni
2015. ápr. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%
Magadat alázod, ha puszilgatod ölelgeted. Ülj le vele beszélgetni, de komolyan. Ha véget akar vetni, vessetek véget ennek, költözzön el. Ha nem , hagyja abba a nőzést. Értem, hogy szereted de soha nem fog megbecsülni, ha megalázkodsz előtte. Legyen egy kis tartásod.
2015. ápr. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

nem bírom mert kegyetlenül szeretem ,és semmi erőm ,nem eszem nem alszok ,gyomrom fáj,olyan mintha nem akarna elveszíteni ,ezért hagyja vagy sajnál és ezért engedi h szeressem

tudom kikellene dobnom mert nekem nem volt akkora bűnöm,mint neki .ő eddig az életét odaadta volna értem most viszont fordítva van ,nem bírok és nem is akarok nélküle élni,a gyerekek viszont pár napig sírva mentek suliba most viszont nyugodtak.Ő mondta el nekik h nője van

2015. ápr. 11. 06:56
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
annyira messze nem lakhat, ha egy hete tart és már kétszer elutazott hozzá, meló mellett.
2015. ápr. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%

Kérdés, hogy régen tényleg annyira szeretettee-e téged vagy csak egy kényelmes kapcsolat voltál neki? Èn nem gondolom, hogy egy tényleg nagy szerelemböl csak úgy eltudnak valakit csábítani.

Mindenképpen egy gyerekmentes nagy beszélgetésre lenne szükségetek. Ott ahol annyi idötök van amennyit akartok.

Mivel többször mondogatta, hogy vége, akkor van arról is fogalma, hogy lesz tovább. Mi lesz a gyerekekkel, a lakhatás megoldással.


Nagy beszélgetés.

2015. ápr. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
39%

Amíg látja rajtad a férjed, hogy odáig vagy érte, és nem akarod elveszíteni, addig jól fogja magát érezni ebben a helyzetben. Két nő, gyerekek, lehet itt is, ott is.

Minden hapsi álma.

Ha nagyon messze lakik, nem hinném, hogy összebútorozna vele a nővel. Biztos hiányoznál neki Te is, meg a gyerekei is.

De jól olvastam Neked is voltak valamilyen bűneid?

2015. ápr. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Meg kell határoznod egy mértéket, amennyire hajlandó vagy megalázkodni azért, hogy veletek maradjon. Nálam ez már túl van azon a határon. Én nem szeretem, amikor kihasználnak és megaláznak, többet várok el egy férfitól. Légy egyedül és tisztázd magadban, hogy nálad hol van ez a határ. Jelenleg épp lábtörlőnek használnak, aki eltartja a mindennapi kötelezettségeket, ruhát, kaját, miegyéb, melegíted az ágyát, de máshoz vágyik. Kutyában sem kéne egy ilyen, nemhogy férjben. A gyerekek érdekében sem mutatnék olyan képet, hogy ez ÍGY NORMÁLIS, mert nem az! Mit fognak gondolni? Apa azt tehet anyával amit akar, mert egy lekvár, aki folyik a bokája mellett és hagyja, csak nehogy elmenjen. Gyávaság, félelem az egyedülléttől, megszokás... szeretetet és tiszteletet én itt nem látok. N31
2015. ápr. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért nem fogod visszakapni,mert megalázkodsz előtte.Most kellene erősnek lenni,és távol tartani magadtól,akkor a hiányotok jobban felerősödik nála,és nagyobb az esély hogy titeket választ.
2015. ápr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Itt a forgatókönyve az ilyen esetnek: új nő, izgalmasnak tűnő új élet megidealizálása, a régi megkopott, nehézségek vannak benne, ha nem érzi a fenyegetettséget (mert nálad nem érzi, te akkor is csókolgatod, amikor másnak írja a szeretleket) el is fog hagyni. Aztán jön a felismerés. Ott is lesznek probélmák, rájön mit vesztett, szerető feleség, gyerekek, jön a nyüszítve fogadj vissza. És itt jön a barbatrükk. Ha visszafogadod, újra megteszi, mert miért ne, úgyis visszajöhet. Ha meg nem fogadod vissza akkor tök mindegy, vége.


Sajnos a férjed valahol elvesztette a fonalat, ebből sehogy nem jössz ki jól. Talán egy nagy szembesítés, fenyegetés, és esetleg visszafordul. Máskülönben elveszted.

2015. ápr. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
:) nem feküdt le vele...na persze...és te még el is hiszed!
2015. ápr. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!