Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van szerintetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van szerintetek, hogy egy férj nem költ a feleségére?

Figyelt kérdés

Munkatársam férje nagyon jól keres. Ennek ellenére a munkatársamnak szakadt a kabátja, nincs egy normális csizmája, ami van azt heti 1-2x pillanatragasztóval "javítgatja".


Tudom, hogy sok helyen van külön kassza. De ez is normális? Vagy csak nekem furcsa?


2015. jan. 11. 08:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
78%
A férj mit fizet akkor ha a bevásárolást meg a rezsit is az asszony fizeti?
2015. jan. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
25%

Ezért nem tudsz a barátnődről semmit, még akkor sem, ha többet tudsz róla, mint amit leírtál. A "munkatársaddal" kellene megbeszélnetd, mit, miért tesz, minek, mi az oka. Nekem az a furcsa, hogy nem a megfelelő helyen szerzed az információt.


Miért házasok? Mióta házasok? Milyen a házastársi kapcsolat közöttük? Milyen a szexuális életük? Vannak-e gyermekek? Hány gyermek van? Mekkorák? Milyen kompromisszumok vannak közöttük? Hogyan élnek? Ezeket mind-mind ismerni kellene ahhoz, hogy vélaményt alakítsunk ki a házastársi viszonyukról! Tőlünk szeretnél választ kapni, vagy bővíteni szeretnéd a fantáziád?

Menj oda hozzá, beszélgess el vele!

2015. jan. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem igénytelen, az másban is megnyilvánulna.


Lehet finoman rákérdezek majd.

2015. jan. 11. 09:20
 14/25 anonim ***** válasza:
44%
A feleség költ a férjére?
2015. jan. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Igen, ő veszi az ennivalót, háztartási dolgokat az egész családnak.
2015. jan. 11. 09:41
 16/25 anonim ***** válasza:
54%

Ez NEM házasság. Házasságban NINCS külön kassza, és minden kiadást közösen állnak. A nagyobbakat pedig megbeszélik.

Ezen csak a munkatársnőd tud változtatni.

2015. jan. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
41%
Nem az a hülyeség, hogy a nő megy el, veszi meg az ilyen dolgokat (megnéznék én egy férfit tisztító ill. mosószereket válogatni -tisztelet a kivételnek- ) hisz mégis csak a nő az aki tudja milyen ételt akar főzni, ahhoz milyen alapanyag(ok) kellenek és azok közül is melyek a jobbak, ár-érték arányban megfelelőek. Itt a probléma az, hogy a nő szakadt csizmában jár, mert a férje felnőtt létére nem látja azt, hogy bizony neki is kéne valamit fizetni. Férfi létére persze elég gáz. Bár a nő is hibás, miért nem megy el a bevásárlások előtt csizmát venni és ami marad abból vásárol, aztán ha nem sikerül mindent megvenni a férj belepótol. Ha pedig nem akkor kérni a felét a bevásárlásra fordított pénznek! Persze a férfiak olyanok, hogy nem szólnak bele egy nő öltozködésébe, így abba sem mikor mit vesz vagy éppenséggel kéne vennie magának, viszont 3 hónapig nálunk is ment így a dolog, de mikor bejött a rossz idő a párom egyből mondta, hogy menjünk csizmát venni, ő már nézett ki egy jót nekem ami biztos tetszene. Ez a normális. Adok-kapok.
2015. jan. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
38%
Ez nem normális. Nekem már eleve a külön kassza sem tetszik. Hol van itt az anyagi sorsközösség fogalma? Mert okés, hogy szerelemből házasodunk...de ezzel az anyagi terhek viselése is közös feladat lesz...ergo nem létezik olyan, hogy enyém-tied. Olyan van, hogy MIénk. MI alkotjuk a házasságot, minden ami van..jó, rossz..kevés, sok...közös...a MIénk. Együtt viseljük a terheket és a jó dolgokat egyaránt. Ahol hagyja a férj/feleség, hogy a párja pusztán azért, mert ő kevesebbet keres..szakadt ruhában, nélkülözve éljen mellette...ott nincsen semmilyen páros. Ott csak Béla van..és Jucika...külön-külön.. bár együtt élnek, de túl sok közük nincs egymáshoz.
2015. jan. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
78%
Azért ne túlozzunk, én gyám alá helyeztetném azt a férfit, aki nem tud hozzávalókat nézni, és árakat összehasonlítani. Azért ez nem olyan nagy dolog.
2015. jan. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
23%

Persze vannak egyszerűbb dolgok, mint a tej stb.

De én úgy gondolom, hogy mégis csak egy nőnek (lenne) a feladata az, hogy a tisztítószereket megvegye. Legalábbis ÉN nem szívesen küldeném el a páromat tisztítószerért, ezeket jobban szeretem magam kiválasztani.

Ugyanúgy a gyógykészítményeket meg az ilyen "babrálósabb" dolgokat. Nem azért, mert hülyének tartom/nézem a páromat, egyszerűen a nőkben van meg ez a fajta gondoskodás, mindig mindenből a legjobbat (persze normális keretek között), ha vásárolni megyünk párommal akkor én jobban leragadok ezeknél a kategóriáknál, mint például ő a szerszámos részlegen, ahonnan én menekülök át a vegyszerekhez. :)

Normális esetben együtt mennek el bevásárolni az emberek, ha ez nem megoldható munkahely vagy egyéb okok miatt, megbeszélik, hogy kinek mire van szüksége és megveszi az adott fél. Akinek meg még hiányzik valami pótolja.

De az, hogy folyton-folyvást a nő finanszírozza (főleg egy házasságban) ez nonszensz.

2015. jan. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!