Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van szerintetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van szerintetek, hogy egy férj nem költ a feleségére?

Figyelt kérdés

Munkatársam férje nagyon jól keres. Ennek ellenére a munkatársamnak szakadt a kabátja, nincs egy normális csizmája, ami van azt heti 1-2x pillanatragasztóval "javítgatja".


Tudom, hogy sok helyen van külön kassza. De ez is normális? Vagy csak nekem furcsa?


2015. jan. 11. 08:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%
A "munkatársad" miért nem költ saját magára?
2015. jan. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%
Honnan tudod, hogy külön kassza? Meg különben is, ha dolgozó nő, van pénze egy csizmára ha muszáj. Nem lehet, hogy inkább csak ígénytelen?
2015. jan. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
A saját pénze elmegy a rezsire meg a bevásárlásokra. Pluszkiadásokra a férjétől kéne kérnie.
2015. jan. 11. 08:16
 4/25 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem az a normális, ha a férj nem költ a feleségre, elvégre a feleség nem a gyereke, hanem (elvileg) felnött ember, és meg tud venni magának mindent, ami szerinte szükséges.


Ha meg egymás közt nem tudnak megegyezni a pénz terén, az megint más téma.

2015. jan. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%

"A saját pénze elmegy a rezsire meg a bevásárlásokra. Pluszkiadásokra a férjétől kéne kérnie."



ITT egész más baj van, ahol az egyiknek "KÉRNIE" kell a másiktól pénzt, az nem házasság, és nem normális párkapcsolat. Föként, hogy csak az egyik (akinek kevesebb a jövedelne) fizeti az összes közös kiadásokat.

2015. jan. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
én ezt nem értem. ha külön kasszán is vannak, a közös költségeket(pl rezsi) akkor is legalább fele-fele arányban kéne fizetniük. vagy egyik hónapban a férj a másikban a feleség, de ez már részlet kérdés. nálam legalábbis ez lenne a normális, ha már egyszer külön kassza van.
2015. jan. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%

Kifogás. Ha kell neki, elmegy és vesz egy csizmát, ennyi.

Amúgy nem értem, ő fizeti a rezsit meg a kaját is? Kissé zavarosnak tűnik, a férj akkor mire költ?

De mindegy is, munkatársad felnőtt ember, ha csizma kell neki, megveszi, max nem vásárol be. Ha meg hagyja magát megérdemli.

2015. jan. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
98%

A saját pénze elmegy a rezsire meg a bevásárlásokra. Pluszkiadásokra a férjétől kéne kérnie.


Ebben az esetben a nö egy idióta!!!!!


A helyében megvenném a szükséges dolgokat magamnak, a közös költségeket meg vagy a férj fizeti, vagy elosztják a jövedelmek arányában.

2015. jan. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
67%
Mi a fenét érdekel mindenkit a más dolga?! Kérdezd meg tőle amire kíváncsi vagy.. ja hogy illetlenség lenne? Akkor hunyj szemet.
2015. jan. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%

Lehet, hogy a jo kereso ferj is szakadt ruhaban jar.

Vannak akiket nem erdekli, sprolnak, igenytelenek vagy masra koltik a penzt ami a te szemedben szuksegtelen is lehet.

2015. jan. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!