Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemnek új munkahelye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemnek új munkahelye van, aminek örültem is, de már nem. Miért?

Figyelt kérdés

Sokat kell utaznia, és eseményeken részt vennie, ahová szeretné, hogy elkísérjem, mert hogy jól mutat egy csinos, odaadó feleség az oldalán.

A probléma az, hogy én nem tudok, és nem is akarok menni minig. Könyvelő vagyok, kiépített ügyfélkörrel, és nem engedhetem meg magamnak, hogy rendszeresen kivonjam magam a forgalomból. 2 hónapja ezen megy a vita.

Mi lesz ebből? Én nem engedek, mert sokat tettem a karrieremért, és nem fogom veszni hagyni. Ő meg meg van sértve, hogy nem támogatom. Most már én is meg vagyok sértve, mert olyant kér, amiről tudja jól, hogy nem tehetem meg.

Nem szeretnék emiatt elválni, feláldozni sem magam, a 15 év alatt kiépített ügyfélkörömet veszni hagyni az ő pár hónapos munkája miatt. (egyébként sem)

Nem látok megoldást, az ő érve annyi, hogy a kollégái feleségei is mennek. Na persze, mert nincs munkájuk.


2015. jan. 11. 00:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%

Arra válaszolj már légyszíves, hofy milyen gyakran és mennyi időre kéne elkísérd? Tényleg nem fér bele, vagy csak megmakacsoltad magad, mivel hogy "mutogatni" akar téged?

Tényleg vannak olyan céges ebédek, stb ahova feleséggel mennek, a férjed egyedül joggal érezheti magát hülyén.

2015. jan. 11. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
10%

Már megint egy gyerek kamukérdése.

A lehető legkevesebbszer szoktak kísérőket hívni tárgyalásokra, megbeszélésekre, rendezvényekre. Ez az amerikai filmeken módi, itt, nálunk, ma mar nem.

Vannak természetesen rendezvények, ahová várják/várhatják a kísérőket, de ezek nem heti rendszerességűek, azokat ki lehet bírni.

2015. jan. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem jogos a hisztije. Elvárná, hogy te tedd félre a munkádat, karrieredet az övéért, kockáztatva, hogy elveszíted az ügyfeleidet. Tudja, hogy neked fontos nem? Akkor hol fair ez? Ha időd, munkád engedi, akkor kísérd el, ha nem, akkor ne. Majd kiment a munkádra hivatkozva, ezt mások is meg fogják érteni. Olyat vár el tőled, amit ő maga nem tenne meg. Ezt meg kellene értenie, hogy nem így működik.
2015. jan. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
29%

OFF

Érdekes egy házasság, ahol a karrier felülír minden mást, ez süt a kérdező írásaiból. A tipikus "legyünk együtt mert így kényelmes és legalább nem vagyunk egyedül" kapcsolat.

ON

2015. jan. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Természetesen voltam már vele ilyen eseményen.


A #12-nek pedig üzenem:

Nyilván nem "elvárás", és elsősorban nem a hivatalos részre szól, hanem bevett szokás, hogy az üzlettársak elmennek együtt vacsorázni, színházba, Balatonra hétvégére vitorlázni, sőt, egyszer vadászat is volt, csak mesélték, nem ebben a pár hónapban, mióta ott dolgozik. SZóval ez amolyan "csapatépítő tréning" szerű dolog.


Szerintem #12-es, te vagy egy unatkozó gyerek, mert fogalmad sincs arról, hogy mi megy az üzleti életben.


Még egyszer köszönöm a válaszokat, megpróbálok rugalmasabb lenni.


A gyerektémára kitérőnek pedig igaza van, a karrierem amolyan gyerekpótló, mivel nekem nem lehet, a férjemnek pedig már van egy. Ő sem akar többet. Ez soha nem volt vita közöttünk, sőt kifejezetten örült, hogy nem akarok.

2015. jan. 12. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!