Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemnek új munkahelye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemnek új munkahelye van, aminek örültem is, de már nem. Miért?

Figyelt kérdés

Sokat kell utaznia, és eseményeken részt vennie, ahová szeretné, hogy elkísérjem, mert hogy jól mutat egy csinos, odaadó feleség az oldalán.

A probléma az, hogy én nem tudok, és nem is akarok menni minig. Könyvelő vagyok, kiépített ügyfélkörrel, és nem engedhetem meg magamnak, hogy rendszeresen kivonjam magam a forgalomból. 2 hónapja ezen megy a vita.

Mi lesz ebből? Én nem engedek, mert sokat tettem a karrieremért, és nem fogom veszni hagyni. Ő meg meg van sértve, hogy nem támogatom. Most már én is meg vagyok sértve, mert olyant kér, amiről tudja jól, hogy nem tehetem meg.

Nem szeretnék emiatt elválni, feláldozni sem magam, a 15 év alatt kiépített ügyfélkörömet veszni hagyni az ő pár hónapos munkája miatt. (egyébként sem)

Nem látok megoldást, az ő érve annyi, hogy a kollégái feleségei is mennek. Na persze, mert nincs munkájuk.


2015. jan. 11. 00:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Egyszerű, szóljon a szeretőjének hogy kísérje el ő.
2015. jan. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

"ahová szeretné, hogy elkísérjem, mert hogy jól mutat egy csinos, odaadó feleség az oldalán"


És még a felesége vagy? A társaként kezel, vagy mutogatni akar?

2015. jan. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%
Majd talál mást,aki elkiséri szivesen!
2015. jan. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Első, köszönjük. :D Én sem hagynám veszni a munkámat, de mennyi időre utazik el? A héten egy-két napra vagy egész hétvégére? Magyarán azért szeretné, hogy vele menj, mert sokat van távol? Nekem az ellentettje látszik... Csak a látszat miatt, magyarán arra lehet következtetni, hogy nem olyan nagyon sokat van távol. Azt meg ki lehet bírni egymás nélkül, tehát megérthetné a problémádat.
2015. jan. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm első, de nekem ez nem poénos.

Nincs szeretője. Nme a magány miatt akar, azt tűrjük, volt már időszak, amikor nem egymás mellett voltunk hónapokig, semmi gond nem volt. Itt most reprezentálni akar. És ezen vagyok kiakadva.

2015. jan. 11. 00:35
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Jogosan vagy kiakadva,neked van egy állandó munkád,karriered,amit természetesen nem akarsz elveszteni.Érthető,hogy más ember miatt nem adod fel a karrieredet.Akkor nem értenélek csak meg egészen,ha a gyerekedről lenne szó.Bár a gyereknek is anyagi biztonságot kell nyújtani.Na,szerintem a helyes megoldás a kompromisszumkötés.Egyszer,kétszer elmész,aztán lemorzsolódsz,mert már megtudják,hogy van feleség,csak ő dolgozik is.
2015. jan. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
Azért ne pontozzatok le.
2015. jan. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Ez lesz a legjobb, hogy megegyeztek, milyen alkalmakkor menj vele. Meg kell értenie. Mert nem fair, hogy tőled elvárja, hogy sutba dobd a sok munkát amivel elérted a pozíciódat. Inkább örülnie kellene, hogy nem valami üresfejű nőcske vagy aki a bankkártyáján lóg, mint a tisztelt kollégák feleségei. A másik, hogy ő vajon megtenné ezt fordított esetben?
2015. jan. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nincs gyerekünk.

Nem vagyunk nagyon fiatalok, 35-40 között.

Nme tervezünk gyereket, de nem is ez a gond, mert direkt azért választottam őt, mert ő sem akar, és nekem nem lehet.


Fordított helyzetben szerintem ő sem tenné meg. A kapcsolatunk arról szólt, hogy egymás mellet vagyunk, jól érezzünk magunkat, van közös érdeklődési kör, de nem arról, hogy valaki a másik felé helyezi magát. Eleve ezt megbeszéltük előtte. Mindkettőnknek meg van az oka, hogy egy ilyen helyzetbe belement. És ezt most ő borítani akarja.

2015. jan. 11. 01:06
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

Nos szerintem, mivel nincs gyerek ezért úgymond a karriered a "gyermeked". Egy biztos pont amit - főleg ha eleve lefektettétek a szabályokat - nem várhat el, hogy felrúgj főleg úgy, hogy ő sem tenné. Menj el vele párszor, ha ez nem tetszik neki akkor hagyd a pasast. A karrieredet újra felépíteni nem valószínű, hogy lehetne.

Ez egy megfontolandó idézet: "Ha azon töprengsz, hogy egy kapcsolatot válassz, vagy a karriered és az álmaid, tudnod kell, hogy a karriered soha nem ébreszt fel és mondja azt, hogy már nem szeret téged. "

2015. jan. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!