Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek most már válnunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most már válnunk kellene, hogy ilyeneket vágott a fejemhez? De most tudtam meg, hogy terhes vagyok.

Figyelt kérdés

Szóval a férjemmel 6,5 éve vagyunk együtt. Van egy 3 éves kisfiunk, akit imád. Az utóbbi időben nagyon eltávolodtunk, alig beszélgettünk, úgy érzem ő már nem szeret engem, amit nem is értek ugyanis 6 éve a szerelmünk úgy kezdődött, mint a filmekben. Az történt, hogy éjszaka ro

sszul lettem vérzéssel és megállapították, hogy 12 hetes terhes vagyok és veszélyeztetett, nem tudtam róla. Férjem, amikor bejött a kórházba és megtudta, nagyon kiakadt, ugyanis egyikük se akart 2. babát, mert neki az előző házasságából is van két gyereke, negyedikről hallani se akar. Nagyon durván a fejemhez vágta, h miért nem szedtem azt a r.hadt fog. gátlót, most ne hibáztassam, mert ő mindig felhúzta az óvszert, egyikünk sem éri hogy csúszhatott be a baba. Pedig anno ő nem akarta, h szedjem.


Hogyan tovább?



2015. jan. 9. 13:13
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Elvetetni nem tudom azt csak 12. hétig lehet, de amúgy se tennék ilyet, ha nem is akartam több babát.
2015. jan. 9. 14:14
 12/20 anonim ***** válasza:
21%
Aki védekezik, az nem lesz terhes, szóval... valamit nagyon elb.s.tatok.
2015. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
84%

Gyanúsan sok nő esik teherbe Saridon mellett.

Hogy hogyan tovább?

Hát te megszülöd a gyermeket, a férjed elhagy, és 2 elvált nő fogja nevelni az összesen 4, azaz négy darab gyerekét. A fizetésének 50%-a oszlik meg a két anyuci között. Egészen addig, amíg főhősünk nem csinál további gyerekeket.

Nagyjából ez fog történni.

2015. jan. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
a Saridon fejfájásra van, te észlény...
2015. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
36%

ma 17:55

buta vagy :(

2015. jan. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
37%
Nem buta csak nem esett le neki :)
2015. jan. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Elvetetheted a 18. hétig, mert orvosilag igazolt, hogy nem tudtál a terhességről. Szóval hajrá. Nincs jogod egy másik emberre ráerőltetni egy gyereket, szóval szerintem vetesd el, vagy ne várj utána gyerektartást.
2015. jan. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Ilyen van? Én 12 hetet tudtam, légyszi linkelj vmit erről, mert sztem csak egészségügy indokkal meg kiskorúnál lehetséges ez...
2015. jan. 14. 08:32
 19/20 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Nem a linkeket kell kutatni, hanem mielőbb elmenni a nőgyógyászhoz, tanácsot kérni, mert egy abortuszt megelőzi pár hetes átgondolási idő, pszichológusi vélemény, szóval minél előbb lépned kell. Attól, hogy érdeklődsz és kibeszéled magadból a problémát egy lélekgyógyásszal, még nem veteted el a picit, jobban át tudod gondolni a helyzetet, tud tanácsot adni, utána elég döntened.

2015. jan. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
De már betöltöttem a 12. hetet, nem világos vagy én vagyok a hülye?? És hol írtam én, h el akarom vetetni? 12 hétig lehet, és kit érdekel, h nem tudtam róla... gondolom a fejemhez vágják, h magamra vessek.
2015. jan. 14. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!