Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek most már válnunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most már válnunk kellene, hogy ilyeneket vágott a fejemhez? De most tudtam meg, hogy terhes vagyok.

Figyelt kérdés

Szóval a férjemmel 6,5 éve vagyunk együtt. Van egy 3 éves kisfiunk, akit imád. Az utóbbi időben nagyon eltávolodtunk, alig beszélgettünk, úgy érzem ő már nem szeret engem, amit nem is értek ugyanis 6 éve a szerelmünk úgy kezdődött, mint a filmekben. Az történt, hogy éjszaka ro

sszul lettem vérzéssel és megállapították, hogy 12 hetes terhes vagyok és veszélyeztetett, nem tudtam róla. Férjem, amikor bejött a kórházba és megtudta, nagyon kiakadt, ugyanis egyikük se akart 2. babát, mert neki az előző házasságából is van két gyereke, negyedikről hallani se akar. Nagyon durván a fejemhez vágta, h miért nem szedtem azt a r.hadt fog. gátlót, most ne hibáztassam, mert ő mindig felhúzta az óvszert, egyikünk sem éri hogy csúszhatott be a baba. Pedig anno ő nem akarta, h szedjem.


Hogyan tovább?



2015. jan. 9. 13:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%

Először is kijelenteném, hogy én nem vonom kétségbe hogy a férjed az apa, de nem lehet, hogy benne felmerült ez a lehetőség, ha óvszer+tabletta mellett is megfogant a gyerek?

Természetesen tudom h bármikor becsúszhat de lehet h vmi hülyeség miatt már eddig is féltékenykedett rád, és mondjuk ez mégjobban elültette a bogarat a fülében?

2015. jan. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem szedtem soha gyógyszert, ez közös megegyezés volt, erre most jön ezzel. A baba nem lehet másé, nem csaltam meg őt soha. De nem tudom hogy fogant meg.
2015. jan. 9. 13:18
 3/20 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem azért még nem kellene válni, nyilván sokként érte a hír, de idővel csak megemészti. Az idő megoldja a problémákat, légy a férjeddel nagyon kedves és elnéző, én megértem azt is, hogy úgy érzi, bízott benned és hogy te éltél vissza a bizalmával, még ha nem is így volt, ő ezt érzi. De mégis csak a válás lenne a legrosszabb megoldás.
2015. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
28%
nem tűnt fel hogy több hete (hónap) késik? kérlek.
2015. jan. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudod nem tudod,jó gyorsan ahogy szokott:)Hogyan tovább?Hát ha car a házasságotok akkor nem kéne megtartanod.Csak magadnak okozol több gondot.Megmondta ő hallani nem akar 4-dikről.Ne hibáztasd... hát mond meg neki ő is ott volt nem egyedül csináltad.Na tudod mikor mászna ezután rám.
2015. jan. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%

Most akkor szedtél közben tablettát vagy sem? Gumi mellett még becsúszhat egy gyerek, egy gumi-tabi kombó mellett is, bár annál még kisebb az esély. Ha az utóbbi történt, akkor úgymond ti végképp nem tehettek róla, mindent megpróbáltatok, az a kis poronty mindenképpen meg akar születni. Alkalmazkodni kell a kialakult helyzethez, de ha ő semmiképp nem akar, akkor ki kell lépnie az életetekből, az senkinek nem segít, ha utálkozni fogtok a gyerek felett. Persze most csak lehet megijedt a feladattól, még hagyjatok időt magatoknak, hogy hogy kezelitek később a helyzetet. Nem egy embert ismerek, akik olyan szülőkkel nőtt fel, akik elhidegültek egymástól, mégis együtt maradtak, mert "fel kell nevelni a gyereket". Veszekedtek, mindig feszült volt a légkör, azt kell mondjam, jobban jártak volna ezek a gyerekek, ha csonka családban nőnek fel, mert ez nagyon megviselte őket.


Nem értem egyébként, hogy miért ilyen elutasító a férjed. Ha anyagilag megengedhetitek magatoknak, ha már nem az első gyereketek, miért ekkora probléma? Ezt jó lenne kiszedni belőle.

2015. jan. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
44%

Akkor itt az ideje, hogy ismét közelebb kerüljetek egymáshoz!


Amúgy ha megdugott, akkor ne reklamáljon. Akkor reklamálhatna, ha meg sem dugott volna.


A szeretőjét meg dobja ki! Sz.r ügy, de ilyen az élet...

2015. jan. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, bennem egy ilyen jelenet utàn megtörne a bizalom, szeretet a fèrjem felè....nem tudnèk így èlni vele...

Mellèkesen mejegyzem ugyan így jàrtunk gumi mellett lettem terhes úgy hogy megvolt, így csak a 13hèten derült ki. Nem volt hànyingerem semmi max hogy 6 nap helyett 4 napig tartott....iigaz nekünk első baba lett de negyon nem jó időben, nagyon nem...mègsem balhèzott a fèrjem , sõt boldog volt...ezyèbkènt is ez kèt emberes dolog.

2015. jan. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ez most kicsit furcsa. Egyáltalán nem tűnt fel, hogy nem jött meg, méghozzá nem is egy alkalommal?
2015. jan. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem szedtem gyógyszert, mert féltette az egészségem és most azt nem értem, miért vágja a fejemhez, mikor pont ő akarta. Nem vettem észre, mert a kisfiamnál is megjött mindig.
2015. jan. 9. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!