Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tud egy nő annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tud egy nő annyira megbolondítani egy férfit, hogy anyagi gondok esetén annak minden eszébe jut, csak az nem, hogy a feleségét dolgozni zavarja?

Figyelt kérdés
Gyerekek nincsenek, fiatal, diplomás nő, a háztartás egy másfélszobás lakás, tehát más dolga nincs. Kézműves cuccok alkalmi eladásával valamicske zsebpénznyi összeget keres. Munkahelyről viszont hallani sem akar. A férj meg védi, inkább a családjától várja a segítséget.
2015. jan. 8. 22:24
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Az ő dolguk lenne, és eszünkbe nem jutna beavatkozni az életükbe, ha nem a szüleimtől várnák, hogy anyagilag lehetővé tegyék nekik, hogy ezen a felálláson ne kelljen változtatniuk.

Olvasd el a kommenteket is.

2015. jan. 9. 12:08
 32/34 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező! Azért a te utálkozásod sem normális a testvéred párja felé, azon neked kellene elgondolkodni, hogy mi ennek az oka. Talán féltékeny vagy? Már oldalakon keresztül fröcsögtél róla. Plusz nem hiszem el, hogy olyan baromi jó színvonalon tudná tartani a férjed a nőt, mivel neki sincs pénze (ha lenne, akkor nem is lenne gond, hogy nem dolgozik). A nőre visszatérve, szerintem nagy valószínűséggel depressziós, mert hiába hiszed azt, hogy milyen jó otthon ülni és semmit sem csinálni, nem így van, az ember társas lény, és általában szeret dolgozni, vagy valami hasznosat csinálni. A leírásod alapján egy súlyosabb depresszióra tippelek, mivel (én úgy látom) igyekezne legalább valami hobbi kézművességgel foglalkozni (egy depressziósnak ez a legkönnyebb munka, sőt így szokták őket visszavezetni a munka világába) de még az sem megy neki, nincs türelme hozzá, ez egy tipikus depressziós tünet, amit kezelni kellene. Valószínűleg nagyon rosszul érezheti magát ez a nő, még akkor is ha te semmit nem látsz ebből és mondjuk feléd egy teljesen másik arcát mutatja. A harmadik dolog: miért foglalkozol ezzel? A szüleid értelmes emberek feltehetően, meg tudják oldani az ő problémáikat, ha nem így van, akkor majd gyámság alá veszed őket és onnantól kezdve beleszólhatsz mindenbe.
2015. jan. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
51%

a szülők helyében nem fogadnám az asszonykát én sem.

gondolom, hely sincs annyi, meg nem tudjátok őket eltartani.

meg kell mondani, hogy oldják meg maguk.

nekem is van egy ismerősöm, aki képtelen dolgozni, hasonló alkalmi munkákból tengődik. én nem értem az ilyen hozzáállást.

2015. jan. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Hat ez nehéz kérdés. Ha tényleg beteg mentálisan, akkor segíteni kell neki. Tesóddal beszéltél mar erről? Nem támadó hangnemben...o mit mond?


Másrészt meg vannak tényleg ilyen lusta emberek. Tesom barátnője 9 évig nem ment el dolgozni! Érettségije sem volt, megis derogalt neki az irodai melón kívül minden, oda meg persze nem vettek fel. Végül protekcióval sikerult bejuttatni szalagmunkara, ahonnan meg kirúgták...

2015. febr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!