Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tud egy nő annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tud egy nő annyira megbolondítani egy férfit, hogy anyagi gondok esetén annak minden eszébe jut, csak az nem, hogy a feleségét dolgozni zavarja?

Figyelt kérdés
Gyerekek nincsenek, fiatal, diplomás nő, a háztartás egy másfélszobás lakás, tehát más dolga nincs. Kézműves cuccok alkalmi eladásával valamicske zsebpénznyi összeget keres. Munkahelyről viszont hallani sem akar. A férj meg védi, inkább a családjától várja a segítséget.
2015. jan. 8. 22:24
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy azért van otthon, mert nem akar munkahelyet. Amikor először felmerült, hogy talán mégsem lesz elég a bátyám fizetése, ha nem csak zsebpénz teljes ellátás mellett (fél éve költöztek el, azelőtt évekig a szüleimnél laktak), pláne az asszonyka költekezési kedvével, akkor az egész család próbált neki ismerősökön keresztül munkát szerezni. Nem gyárit, az meg sem fordulna a fejünkben. De például anyukám munkahelyén (önkormányzat) lett volna neki állás, és azt is visszautasította azzal, hogy ő nem fog minden nap reggel nyolcra járni.
2015. jan. 9. 10:19
 22/34 A kérdező kommentje:
Ja és nem beteg, nem depressziós, csak szimplán lusta. Bár lehet, az is egy betegség. Amíg a szüleimnél lakott, addig is anyukám főzött munka után esténként. Meg sem fordult a fejében, hogy napközben barátnőzés és vásárolgatás helyett akár a háztartásba is besegíthetne.
2015. jan. 9. 10:23
 23/34 A kérdező kommentje:
Egyébként azért zavarja a családot, mert anyukámék sem gazdagok, és gondolták, így, hogy mindannyian kirepültünk, egy kicsit a házat is rendbe hozhatják nyugdíj előtt (szigetelni jó lenne, mert nagyon magas a gázszámla). Erre a tesóm egy ilyen költséges cicababához ragaszkodik. Nekem erről az a magánvéleményem, hogy az tartson drága feleséget, akinek van rá saját pénze. Én sem veszek Bernáthegyit, ha csak egy tacskót bírok etetni a jövedelmemből. Ettől függetlenül tudom, hogy sajnos a szüleim a végén nem fognak nemet mondani, inkább kiszolgálják asszonykát az életük végéig. Mert ugye a család szent. Kár, hogy vannak, akik ezzel visszaélnek.
2015. jan. 9. 10:45
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell tennie a szüleiteknek semmi mást, mint ne engedjék odaköltözni őket. Hozzájuk csak látogatóba menjenek. A többit oldják meg ketten. Ha a tesódnak csak ennyi esze van, az legyen az ő baja, ne varrja senki nyakába. A feleségével neki kellene elbeszélgetnie.
2015. jan. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ha hát így tisztább a kép, ettől független aki így gondolkozik, annak szerintem lelki gondjai vannak és nem is kicsit. Szerintem a nő azért nem akar munkát, vagy azért nem hajlandó dolgozni, mert fél, nincs önbizalma és, ha protekcióval fel is vennék kb. retteg, hogy de kirúgatja magát, ezt max. csak nem mondja el senkinek. Talán a munkahelyen levő kollégáktól is előre retteg. Ha annyira nem akarna valóban dolgozni, akkor otthon se csinálna annyit se, amennyit megcsinál. Szerintem engedjétek mindkettőjüket oda, ne akarjátok a házasságukat szétbombázni, de egy feltétellel a nő vizsgáltassa ki magát orvosokkal teljesen, főleg mentális területen és kezdje el kezeltetni magát. A sértődésen ne csodálkozzatok az mindenképpen minden formátumban szemét húzás a rokonotok felé, hogy őt visszaengednétek, de a nejét nem. Viszont ahogy írtam, aki ennyire nem akar dolgozni, hogy még tényleg segítséget is kapott annak 100%, hogy komoly lelki gondja van és nem mindig azt kell nézni, hogy a párját akarja kihasználni.
2015. jan. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Én nem mondom, hogy csak kihasználja a tesómat, egyértelműen szereti, csak hát a kényelmes életről sem akaródzik lemondani. Inkább olyan, mintha felnőni nem akarna, ő csak játszhasson kedvére, az élet dolgait meg oldják meg mások körülötte. Aztán hogy az a férje vagy az anyósék, az már neki édesmindegy, csak ne neki kelljen felemelni a fenekét.

Kézműves dolgokat sem viszi túlzásba, szeret decoupage-olgatni, időnként párat elad.

2015. jan. 9. 11:50
 27/34 anonim ***** válasza:
72%
26: szerintem ezer százalék, hogy komoly lelki gondokkal küzd, én vhogy azt érném el, hogy orvos lássa, pszichológiailag kezeljék. Ha azt is írod, hogy olyan mintha nem tudna felnőni akkor pláne, belül megrekedt vhol, amit ő maga tán nem is érzékel, általában nem szokták.
2015. jan. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
És most sem arról van szó, hogy éhen halnának, vagy kitennék őket a lakásból, csak hát így azért erősen spórolni kell, hogy teljen mindenre, nem tudja a tesóm elég "boldoggá tenni" asszonykát, nem az ő zsebében landol a fizetése zsebpénzként. Odahaza szebb volt az élet, na.
2015. jan. 9. 11:55
 29/34 A kérdező kommentje:
Egyébként én is gondoltam már valamiféle rejtett depresszióra vagy gyerekkori traumára, mert nem tartom normálisnak, hogy valakinek állandóan új cuccokra és programokra van szüksége ahhoz, hogy jól érezze magát, és ne hisztizzen.
2015. jan. 9. 11:57
 30/34 anonim ***** válasza:
29%
Ez az Ő dolguk, nem ismerheted a részleteket... Nyilván nem véletlenül védi a férje.
2015. jan. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!