Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tud egy nő annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tud egy nő annyira megbolondítani egy férfit, hogy anyagi gondok esetén annak minden eszébe jut, csak az nem, hogy a feleségét dolgozni zavarja?

Figyelt kérdés
Gyerekek nincsenek, fiatal, diplomás nő, a háztartás egy másfélszobás lakás, tehát más dolga nincs. Kézműves cuccok alkalmi eladásával valamicske zsebpénznyi összeget keres. Munkahelyről viszont hallani sem akar. A férj meg védi, inkább a családjától várja a segítséget.
2015. jan. 8. 22:24
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
És még csak nem is gazdag családból származó lány. A szülők egész életükben minimálbéren dolgoztak. Mégis játssza a királykisasszonyt.
2015. jan. 8. 22:26
 2/34 anonim ***** válasza:
90%
Ez legyen a férfi baja, illetve később a nőé..
2015. jan. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, nyilván valamiért a férfi is az a típus, hogy az asszony maradjon csak otthon.

A családnak nem kötelező segítenie őket, ha maguktól is tudnak boldogulni.

Viszont ha a család is asszisztál hozzá, akkor az ő dolguk.

2015. jan. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Engem sem érdekelne, ha nem a bátyámról lenne szó. Neki szívesen segítenék, de valahogy a feleségét nincs kedvem eltartani.
2015. jan. 8. 22:31
 5/34 anonim ***** válasza:
80%
Ha nekik igy jó,akkor nekem is!
2015. jan. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

"Nem tudom, nyilván valamiért a férfi is az a típus, hogy az asszony maradjon csak otthon."


A férfi sajnos az a típus, aki mindent ráhagy a feleségére, csak hogy az ne hisztizzen.

2015. jan. 8. 22:33
 7/34 anonim ***** válasza:
89%

Az ő életük, ő dolguk, nem kell beleavatkozni.

A férj meg csak várja a segítséget, oldja meg a párjával ketten a problémáikat.

2015. jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
79%
Ha olyan jellegű probléma, amit képesek ketten megoldani, akkor oldják meg. Felnőtt emberek, nem várhatják állandóan a családtól a segítséget.
2015. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Egészen pontosan az albérletet nem tudják fizetni plusz mellette még normálisan megélni. Vissza akarnak költözni a férj szüleihez, hogy majd ott megint a szülők nyakán éljenek. A tesóm haza is mehetne, de a feleségét senki nem akarja eltartani, ha neki magának nincs pénze rá, csak mert asszonykának büdös a munka. De hát ők egy pár, és ebből most sértődés van.
2015. jan. 8. 22:54
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel semmi probléma, egészen addig a pontig, hogy a családtól várják a segítséget. Két felnőtt ember úgy alakítja az életét, ahogy nekik jó, de kizárólag ők felelősek saját magukért.
2015. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!