Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házaspárok, hogyan töltötték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házaspárok, hogyan töltötték a Szilvesztert?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 21:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Áthancúroztunk az újévbe. Régi terv volt, idén sikerült. :)
2015. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Férjem dolgozott, én meg itthon voltam a 4 hónapos és a 3,5 éves kislányainkkal. Telefonon sokat beszéltünk, a Himnuszt is úgy hallgattuk meg és kívántunk boldog új évet.
2015. jan. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Férjem dolgozott. Én itthon a kis beteg 4 évesemmel. Ő aludt én meg filmet néztem.
2015. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%

Semmi különös nem történt. Nálunk a családban nincs Szilveszter nevű családtag. Ugyan úgy telt a napunk mint általában szokott,jan 01, feb 01, márc 01, stb.

Valentin és Bálint nevű családtag sincs a családban, így ez a nap is számunkra egy átlagos nap.

2015. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Mi házibulit csináltunk a barátainkkal együtt. Iszogatunk, táncoltunk, élveztük az év utolsó napját. Majd buli után aludtunk egy jót :)
2015. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Férjem szülinapját ünnepeltük, teáztunk, és néztük az ablakból a szomszédos helyeken fellőtt tűzijátékot.
2015. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Én sajnos kórházban a kislányommal, férjem otthon kirakozott, tvzett a kisfiunkkal.
2015. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Mi a mamánál hagytuk a gyerekeket,és egy retro buliban voltunk,egy panzióban,nagyon jókat ettünk,és hajnalig táncoltunk.
2015. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Fèrjem dolgozott én pedig itthon voltam a 2 éves lányunkkal.
2015. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 SimkoL válasza:
84%

Hazalátogatott a sógor, részeg volt mint állat, a feleségem aludt mivel hajnal négykor kelt mert neki munkanap volt, a velünk élő 'kisfiam' a klubban bulizott, amikor kimentem az udvarra legalább a kutya néha képen nyalt. Talán a legrosszabb éjszaka volt :( Éjfélkor pezsgő, 'na mondok' utána majd csak lesz egy kis hancúr, a sógor is elalszik a gyerek csak hajnalban jön haza. Ehhez képest a sógor hajnalig járt a nyakamra, hogy beszélgessek vele arról, hogy mit álmodott, a gyerek hazajött kettőkor és ő sem ment aludni. Ezek után már csak jobb történhet az évben.

A sógor hazament ma, a fiam most aludt el, szerintetek felkeltsem az asszonyt ?

2015. jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!