Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek illik egy családap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek illik egy családapának hajnal 5-ig elmenni szórakozni?

Figyelt kérdés

Válaszok között majd kifejtem a álláspontom és hogy miért kérdezem.Csak előbb megvárnék pár hozzászólást!

Köszönöm!


2014. dec. 14. 19:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem rendben van,ha nem minden második napon ez történik.
2014. dec. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
95%
mi az, hogy illik? ha havonta egyszer elmegy szórakozni a férj vagy a feleség, azzal nincs semm igond
2014. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
93%
Ha előre szól, hogy ne várják otthon, ne aggódjanak, mert éjszakázni fog és a gyerek/gyerekek felügyelete is meg van oldva, akkor nem látok benne semmi kivetni valót.
2014. dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
8%

Ez messze nem illem kérdése.


Sem a családanyának, sem családapának nem illik, és meglehetősen visszatetsző is. Ha szülővé válsz, akkor első a gyereked. A hajnali 5-ig tartó szórakozás a fiatal és gyermektelen embereké.


Ne jöjjön itt senki azzal, hogy mert neki jár, mert nem jár. Állítólag a magyar ember gyerekszerető nép. Ennek ellenére most jött ki az a szociológiai felmérés, miszerint napi 7(!!!) percet törődnek a gyerekükkel. ha nem törődsz a gyerekeddel, akkor ne csodálkozz rajta, ha problémái lesznek, mert annak te leszel az oka, nem ő.

2014. dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
73%
Alkalomadtán igen,rendszeresen,esetleg heti szinten,ittasan viszont nem.Akkor sem ha a családi kassza megsínyli.Miért kérdezed?
2014. dec. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért kérdeztem, mert ma csúnyán összekülönböztünk a nénikémmel, mert azt mondta, hogy a férjem még nem nőtt fel és nem úgy viselkedik, mint egy felelősségteljes családapa.

Csak azért, mert tegnap este elment szórakozni a barátaival. Este 11kor ment el és reggel 5re ért haza. Nem volt részeg, nem ivott sokat! 2 havonta jár el ilyen reggelig tartó bulira.

Én nem csinálok ebből problémát. Én is eljárok a barátnőimmel, bár nem hajnalig.

Persze, kiálltam a férjem mellett, megvédtem őt! Nagyon sokat dolgozik és úgy gondolom ennyi neki is jár!

2014. dec. 14. 21:01
 17/25 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem sem illem kérdés, néha ki kell engedni a gőzt, kicsit elfelejteni a gondokat, kötelezettségeket, különben baj lehet. Az ha évente pár alkalommal, vagy 1-2 havnta kikapcsol az ember, vagy az asszony, azzal semmi baj nincs. A heti rendszeresség már sok szerintem. Nekem is van igényem, hogy a barátaimmal töltsek néha egy kis időt egy-két sör mellett, akár hajnalig, néha még szorakozóhelyre is elmegyünk de csúszva-mászva még sosem mentem haza és nem is csaltam még meg a nejem, nem is tervezem. 41f
2014. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
23%
Én soknak tartom, ha vki hetente eljár szórakozni, mert szerintem azt a család megsinyli. Ha teszem azt minden pénteken elmegy a férfi, akkor nincs egy közös, értékes szombatja sem a családnak, mert a családfő ki van ütve. (ismerek ilyet sajnos) de ha alkalom van, akkor rendben van. Én pl. a kollégáimmal részt szoktam venni alkalmanként bulikban. Pl céges farsang, karácsony, búcsúztató, esetleg szülinapja vkinek. De pl ,,csak úgy'' már nem járok. Olyan furcsa lenne már lemenni barátnőkkel egy szorakozohelyre, csak azért, hogy tizenévesekkel táncoljak :-)
2014. dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
89%
Ez attól függ milyen a férfi és mi számít neki szórakozásnak. Én például ne szeretem ha a férjem nekimegy az ékszakának, mert neki a szórakozás ilyenkor = teljesen hülyére inni magát. Ezért nem is szoktam engedni neki, hogy menjen, sajnos olyan mint egy rossz gyerek ilyen téren. Egyszerűen nem tud és nem is akar mértéket tartani és csak vedel ilyenkor, ezt meg nem akarom hogy a gyerekek lássák bekómázva így max fél évente 1 ilyen alkalom van. Barátokkal össze szoktunk ülni, de az megint más, pizzázunk, társasozunk, ilyesmi de azt meg itthon és akkor nem mer inni max 1-2 sört. Nagybátyám például el szokott járni kollégáival elég gyakran, ő viszont egyáltalán nem iszik. Ők általában étterembe mennek, vacsi, nagyon max 1-2 pohár bor, beszélgetnek, hajnal 1-2-ig elvannak aztán megy mindenki haza. Én magamról tudom mikor kiskoromban apukám eljár néha bele az éjszakába nekünk nagyon rossz volt, hiányzott és kérdezgettük egyfolytában hogy hol van apa és mikor jön.
2014. dec. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
88%

"Ha szülővé válsz, akkor első a gyereked. A hajnali 5-ig tartó szórakozás a fiatal és gyermektelen embereké."


Csak pár felvetés.

1. A gyerek az első nem egyenlő azzal hogy csak a gyerek létezik a világon.

2. A gyerek este alszik, miért ne mehetne el a szülő 1-1 alkalommal szórakozni?

3. Mások egész este dolgoznak és nappal alszanak, az mennyivel jobb?

4. Mégis mikor szórakozzon az ember ha reggeltől késő délutánig dolgozik?

2014. dec. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!