Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek illik egy családap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek illik egy családapának hajnal 5-ig elmenni szórakozni?

Figyelt kérdés

Válaszok között majd kifejtem a álláspontom és hogy miért kérdezem.Csak előbb megvárnék pár hozzászólást!

Köszönöm!


2014. dec. 14. 19:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Ha ez nem heti szinten történik, miért ne? Egy családanyának is.
2014. dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Családapának, családanyának egyaránt lehet szórakozni, akár hajnali 5-ig is. A másik szülővel van addig a gyerek. Mi rossz lenne ebben?
2014. dec. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Ha a családapa mellett a családanyának is van lehetősége szórakozni, akkor ebben semmi illetlen nincs.
2014. dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%

Illik, családapának is, családanyának is. Együtt is, külön is.

Csak az zavarna, ha mindig ez lenne a program, minden héten. De időnként rendben van.

Azért mert valakinek van családja még elmehet szórakozni.

2014. dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%
Persze. Sőt... A szülővé válás szerintem nem egyenlő azzal, hogy be kell zárni a kapukat a szórakozás és a barátok előtt. Ezért megy szét annyi kapcsolat, meg ezért depis és idegbeteg sok szülő, mert nem ad teret a szórakozásnak.
2014. dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
12%
Kétlem hogy a kérdező olyan szórakozásra gondol amire ti, sőt, szerintem Kérdező te arra gondolsz hogy buli (azaz partyzni) vagy tévedek? És kétlem hogy édesanyáddal jár.. és mikor férfiak elmennek partyzni, ott sok jó nem sül ki, eleget látom én sajnos ezt...
2014. dec. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
Őszinte leszek : szórakozni minden kororsztályban KELL. Viszont (!!!) egy határt is kell húzni.
2014. dec. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem illem kérdése.
2014. dec. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
Kikapcsolódás, szórakozás mindenkinek kell. Semmi rossz nincs abban sem, ha hajnali 5-ig tart, ha tudjuk hol a határ. Kivéve, ha nem csak az egyik fél jár el, és vannak közös programok is.
2014. dec. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
23%
Szórakozni 20 és 40 évesen is kell, csak az nem mindegy, hogy mit. Arra a tipikus bulira, ahová a tizenévesek járnak, szerintem nem illik menni sem egy anyának, sem egy apának. Barátokkal természetesen el lehet menni néhanapján, amennyiben erre mindkét félnek van lehetősége. Összességében viszont azt mondom, hogy a szórakozás 90%-ban családdal történjen. Magunkból indulok ki: Mindenkinek megvan a maga kis dolga és amennyi szabadidőnk van, azt inkább együtt töltjük. Nem sok időnk marad külön kikapcsolódni, de nem is bánjuk. Inkább közös programot találunk ki. Ha valakinek van ideje heti vagy havi szinten hajnalokig bulizni, ott problémák vannak. Havi 1-2 kis kiruccanás a családdal. Ennyi az, amire nekünk személy szerint időnk van és el sem tudom képzelni hogy mit csinál az, aki a családja nélkül jár el ilyen gyakran. Mikor van akkor a családdal? Velük mikor megy bárhová is? Dolgozik egyáltalán? Szóval mi inkább a közös szórakozást választottuk, erre van igény. :) Mindenki úgy csinálja, ahogy nekik jó.
2014. dec. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!