Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » "Megcsalás" után kiderült,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Megcsalás" után kiderült, hogy terhes a másik nő: ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

2 gyerekünk van. 1 éve nagyon megromlott a kapcsolatunk, a férjem el is költözött. Aztán újra összejöttünk úgy 2 hónapja. Tudjuk, hogy nem lesz egyszerű rendbe tenni a házasságunk, de nagyon szeretjük egymást és mindketten nagyon akarjuk.


A férjemnek volt egy kapcsolata, amikor külön voltunk. Végig tudtam róla. Szakított a nővel, mielőtt hazaköltözött. A nő nagyon rosszul viselte, megrongálta a kocsiját, itthon és a férjem munkahelyén is jelenetet rendezett.

Most meg bejelentette, hogy 7 hónapos terhes. A férjem szerint nem kizárt, persze lesz DNS-teszt.


Most mit csináljak? Épp kezdtük rendbe hozni a dolgokat, erre ez. Gyerektartást nyilván fizetni fog, de kapcsolattartás? A közös gyerekeinknek mit mondunk?


2014. dec. 6. 20:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
... ja, és a másik, Kérdező, mennyi idősek a közös gyerekek? Ha fel tudják már fogni, természetesen csakis az igazat. (majd ha már lesz olyan, szóval a DNS-teszt eldőlt, és a férjed az apa... addig nem kell semmit...)
2014. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%

Kerdes mennyire szereted a ferjed? Ha nagyon, akkor a kovetkezo kerdes, mennyire ismered onmagad? El birod-e viselni, hogy a ferjednek van/lesz mashol is gyermeke, aki a te gyerekeidnek a feltestvere?Van egy masik no, aki szinten a ferjed gyermekenek az edesanyja? Ha nemes lelku vagy es valoban nem jelent neked lelki terhet mindez, akkor fogadd el es legy adakozo (de ne a magad rovasara).

A gyerekek szeretik a feltestbereiket is...foleg ha kicsikent megismerhetik. Ha azt mondjak neki apu egy ideig mast szeretett es akkor lett gyermeke talan el is fogadjak es nem elik meg traumakent.

A masik no vegul is a vesztes...a nyertes te vagy, ertheto ha most meg duhong. Ha a ferjed eleg eros es valoban szeret, akkor idovel o is "resze" lehet az eleteteknek...kvazi egy nagyneni lesz vagy te az o gyerekenek. Azt tudnod kell, ha tagadod is es elutasitod, akkor is letezik es van.


A csalad szempontjabol ezoterikus vonalon nagyon rossz, ha van egy el nem fogadott gyerek...mert igenis ra fogja nyomni a belyeget az egesz eletetekre es az overe is.

Van egy rokonom, akit az anyja dobott. Es azita se ismeri el. Nagyon serult lelkileg pedig egy tunder ember. Kicsit szerintem ehhez hasonlo lesz ha a masik notol valo gyermek pl. soha nem ismerheti meg a te gyermekeidet ugyanattol az apatol es te teljes mertekben elutasitod.



Azt is erdemes vegiggondolni, hogy vegul is nem voltatok egyutt, amikor a ferjed massal volt es mast szeretett vagy legalabbis akar szandekosan akar veletlenul, de baba lett a vege. Ez teljesen megbocsathato.

2014. dec. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
45%
ezutan vigyazz nehogy elkapj valamit egy ilyen "igenyes" embertol.....Aki ilyenekkel osszeall.....
2014. dec. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, válasszuk háromfelé a dolgot.

1. Az, hogy lefeküdt egy másik nővel, miután ti szakítottatok, az nem hibapont. A szakításnak az a lényege, hogy már nem tartoztok össze. Megcsalás nem történt.

2. Egy ilyen, viszonylag friss kapcsolatban a férfiúr védekezhetett volna. Nem egy 16 éves kölyökről beszélünk, hanem egy 35-40 éves nagy mamlaszról. Ez fekete pont.

3. Nos, ha tényleg a párod / leendő exférjed (nem tudom, belebonyolódtam) a gyerek apja, akkor tudomásul kell venni, hogy egy apának, egy szülőnek minden helyzetben kötelességei vannak a gyereke felé. Ezt gondold át, tudod-e helyén kezelni. A nőt le kell pattintani, de a gyereket nem lehet. Mert az ez utolsó, aljas és gerinctelen húzás lenne a kis Kaszanovától.

2014. dec. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 LollaBolka válasza:
84%

Kedves Kérdező!

Én Pasi vagyok és hasonlókon mentünk keresztűl.

Több év házasság gyerek megromlott a kapcsolatunk az egymás közötti kommunikáció hiánya meg a pénzhajhászás miatt.Különkőltöztünk új barátnő sok szex a csaj dobott engem utólag derűlt ki férjes asszony volt csak az ura külfőldön dolgozott.....A feleségemmel megbeszéltük rendeztük a sorokat a csaj Megjelent egy kislányal majd egy év múlva ,hogy az enyém.???? Sínen voltam ismét mondtam neki DNS teszt ,ha az enyém akkor az én nevemet kell hogy viselje különben nem fizetek neki.A csaj nem egyezett bele a DNS tesztbe???vajon miért? Azóta született még egy kislányunk a feleségemmel jobb a kapcsolatunk mind valaha.A lényeg a sok beszélgetés a problémák közösen való megoldása.Csak akkor fog működni ,ha komolyan mind a ketten rendbe akarjátok hozni.

2014. dec. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugy tűnik a kerdező lelepett pedig mindenki varja feleletet..


Kivancsiak vagyunk kedves kerdező.. varjuk hogy irjal ..

2014. dec. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Én így nem vállalnám a békülést. Egy tönkrement kapcsolat ezt nem fogja bírni, bárhogyan is próbálkozik az ember.


Persze nem vagyunk egyformák. Lehet hogy van, akinek menne.

2014. dec. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!