Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem mindig kivanom a parom!?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mindig kivanom a parom!? Miert? Tobbi lent

Figyelt kérdés
van mikor nem kivanom nagyon vagy nincs kedvem a szexhez, esetleg egymas utan 2 nap es majd szunet ujra es negyedik nap ujra nem nagyon kivanom , de van mikor megorulok annyira kivanom .Azt hiszi mar nem szeretem vele , mit tegyek hogy valtozzon ?

2014. dec. 1. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Én is szoktam igy lenni. Szerintem ez minden nőnél igy van, végülis nem akarhatjuk mindig úgy mint ők.

Ezt meg a férfiak vagy megértik vagy nem...

2014. dec. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális. Minden percben kívánni akarod?
2014. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ertem , akkor koszi . Amugy van mikor nincs neki se kedve , de kulonosen nem szoktunk veszekedni emiatt :D
2014. dec. 1. 19:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Emberből vagy, teljesen normális. Más a hangulatod, nem volt jó napod, fáj valamid, kimerült vagy, stresszes. A hormonszinted sem állandó, és a kapcsolatotok milyensége sem.
2014. dec. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy kicsit figyeld meg melyik napokon nem kívánod annyira.Én pl,ovu napján nagyon aztán mensiig szinte egyáltalán nem :( Aztán mensi előtt két nappal kezd visszatérni a kedvem,és ovuhoz közeledve,egyre jobban kívánom.Mi már megszoktuk ezt,már csak jó időszak-rossz időszakként emlegetjük :D
2014. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem àllandò a hormonszint, a ciklus aktuàlis àllapota is meghatàrozza. Normàlis .
2014. dec. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én fogamzásgátlót szedek 3 fázisút.

"Mensi" utánn egy hétig nagyon be vagyok zsongva,aztán ez csitul,majd amikor a 3.-ik szinű tablettát szedem szinte egyáltalán nem.Szóval nagyon hormonfüggő

2014. dec. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nálam is így van, hogy nem nagyon kívánom.... Szerintem én egy hónapot is kibírnék szex nélkül...

A múltkor össze is vesztünk e miatt mert nekem sosincs kedvem hozzá és nem tudom miért. Van hogy egy héten egyszer lefekszek vele, csak azért hogy ne az legyen hogy e miatt keres mást.

2015. jan. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!