Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek a párterápia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a párterápia segíthet egy megromlott házasságon?

Figyelt kérdés

Férjemmel elhidegültünk egymàstól szépen lassan. Màr egy ideje így megy. Nem tudjuk rendbe tenni a kapcsolatunkat. Eszünkbe jutott ez a lehetőség is.

Ha valakinek van tapasztalata vagy gondolata köszönöm szépen!


2014. dec. 1. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Egy próbát megér!

Bár én személy szerint úgy vagyok ezzel, hogy ha egymással nem tudunk megbeszélni dolgokat, akkor egy idegennel pláne nem fogom tudni megbeszélni, bár én ilyen zárkózottabb vagyok, biztos van akinek segít.

2014. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Elég kicsi az esélye, de ti tudjátok... Mi nem mentünk el, bár a volt feleségem megígérte az Anyjának, mégis ő volt aki azt mondta inkább váljunk amiért áldom a mai napig, mert 2011-ben megtaláltam az igazit :D
2014. dec. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Igen, segíthet, ha tényleg mindketten szeretnétek és hajlandóak vagytok tenni a házasságotokért. Már az is jó, hogy közösen találtátok ki ezt a lehetőséget. Szóval szerintem már eleve nagyobb esélyetek van, mint sok párnak, akik csak a szőnyeg alá söprik a problémákat és megcsalják egymást.
2014. dec. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Mert ha segítene, akkor már ti se ebben a helyzetben lennétek.
2014. dec. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%

Én speciel ebben nem hiszek. Ha valamit egy pár nem tud megoldani, akkor azt idegen sem fogja tudni. De attól, hogy én nem hiszek benne, még másoknak segíthet. Nektek is.


Próbáljátok meg.

2014. dec. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem próbáljátok meg.


Mivel már kimondtátok, hogy probléma van, amit mindketten meg akartok oldani, akkor ne hagyjátok annyiban.

Már az elhatározás is sokat jelent, hogy meg akarjátok menteni a házasságotokat, hát még ha tesztek is érte.

Az, hogy ki "hisz benne"... Ez nem hinném, hogy erről szólna.


Sok sikert kívánok Nektek!

2014. dec. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk segített. Rájöttünk, hogy szeretjük egymást, csak túl sok volt a felgyűlt sérelem. A párterápia után egyéni terápiára mentünk külön-külön. Az a kérdés, mit szeretnétek: ha együtt akartok maradni, és rendbe hozni a dolgokat, akkor menjetek, próbáljátok ki. Mi bajotok származna belőle?
2014. dec. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!