Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mentheto meg ez a hazassag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentheto meg ez a hazassag vagy mar csak ido kerdese?

Figyelt kérdés

13 eve vagyok a ferjemmel. Meg mindig fiatalok vagyunk, en (no) 30 eves vagyok, o pedig mindjart 40. Egy ideje eltavolodtam tole szexualis teren. Nem nagyon kivanom vele a szexet, mindig csak mar akkor jon meg a kedvem mikor mar csinaljuk. Ritkan is van, atlag 2-3 hetente 1x. Sokat piszkalom, mert nagyon idegesit mikor folyton kohog (szerintem a cigitol), az is ha szipog, es az is hogy csamcsog.

Egyebkent mint embert nagyon szeretem, kedves rendes es vicces, es persze a gyerekeim apja, es mint pasi egyebkent tetszik, helyesnek latom ot. Ha kicsit odafigyelne a szamomra idegesito dolgaira, es en is visszabb vennek magambol, akkor lehetne meg ez egy normalis boldog kapcsolat, vagy ez mar a veg kezdete ha ennyire idegesitenek benne ilyen aprobb dolgok is, es mar csak ido kerdese hogy mikor abrandulok ki belole vegleg, es hagyom el? O meg szeret, ezt erzem, es o nem szokott velem kotekedni, pedig hat, van egy termeszetem. Szerintetek? Koszonom.


2014. nov. 30. 22:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%

17 éves korod óta együtt vagy vele és együtt laktok? Akkor sosem laktál egyedül.

Az van, hogy az ember, ahogy idősödik, egyre fontosabb lesz neki az autonómia - az ember olyan állat, akinek saját territóriumra van szüksége. És ez a fiatal felnőtt korban nagyon karakteresen előjön.

Kéne Neked egy leánylakás vagy kisebb utazás, hogy egyedül lehess kicsit! Nem a párkapcsolattal van a baj.

2014. dec. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de ez a helyzet mindig minden kapcsolatban eljő.


Szóval emiatt elválni kb. akkora marhaság, mint kamaszkorában kirakni a gyereket, mert olyan furán viselkedik, biztos "tönkre ment".


Ez a kapcsolat nemhogy menthető, de egyenesen tök normális. Csak most már egy kis energiát is kell belefektetni, bezony. Nem megy mindig minden, mint a karikacsapás, néha lökni is kell rajta. Örök szerelem pedig nincs, csak a mesékben.


Leléphetsz ilyen apróságok miatt, de nagyon sanszos, hogy a végén megbánod. Majd akkor fogod értékelni a meghitt szipogást, mikor nem hallhatod...


Egyébként bárkivel él együtt az ember, az néha idegesítő. Ez egy ilyen dolog.


Néha engem is idegesít a férjem csámcsogása 8pedig nem nyitott szájjal eszik), de akkor addig odébb ülök, amíg elmúlik az átmeneti idegbajom.

2014. dec. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Pedig igenis letezik orok szerelem, csak nem ugy, ahogy sokan elkepzelik. Valoban atalakul, es megszunik a kezdeti langolas tobbnyire, bar nem egy pelda volt mar arra, hogy az is tobbszor visszakoszon bizonyos parok eleteben. En a sajat eletemben gondnak tekintenem, ha megszunne a szerelem. A testvereimet szeretem, a kutyamat szeretem, a barataimat szeretem, de ami nagyon fontos, hogy a paromat szerelemmel szeretem, es ezert a parom, nem csak egy haver vagy barat. Akihez vonzodom, akivel megelem az intimitast, akiben feltetel nelkul megbizom, stb. Ugy gondolom, hogy sokan masok is szerelmesek maradnak, csak azert nem hivjak ezt az erzest szerelemnek, mert egeszen mas, mint a kezdetekben.
2014. dec. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Jó, az mindegy, hogy mit minek nevezünk, de a lényeg, hogy olyan "örök szerelem", amiben sokan hisznek, olyan nincs.
2014. dec. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos választ. Minden egyes válasznál belegondoltam, és hogy mewnnyire igazatok van?? Volt bennem is egy ilyen válasz, csak szerintem most is mint sokszor máskor is, jól jött a megerősítés, szemfelnyitás, vagy mindegy hogy nevezzük. De hogy magamtól nem volt ennyi eszem, hogy ezt így letisztázzam, ahogyan ti mind leíírtátok?! Tényleg köszönöm. Az ember hajlamos elfutni a gondok elől, csakaztán meg rosszul esik, ha ezáltal mégnagyobba hajszolja magát. Húú, de buta tök vagyok. Igen, 17 éves korom óta vagyok vele, szerintem most a sok év és a két gyerek után, most jött el az ideje, hogy kicsit külön vonuljak időnként, és levezessem a feszkót. Tényleg az lehet, hogy nem is vele van a baj, hanem velem. Átmeneti idegbaj, ahogyan valaki megfogalmazta.
2014. dec. 1. 11:31
 16/17 anonim ***** válasza:

Örülünk, hogy segíthettünk. :-)


Baj meg mindenkivel van, mert ugyebár van ez a borzalmasan nagy igazságtartalmú közhely, miszerint senki sem tökéletes.


Te sem, a férjed sem... ő szipog, meg csámcsog, téged meg idegesít. Hát Istenem. Ez most így sikerült. Ha majd rájössz erre, és nem zavar majd, hogy nem vagy tökéletes (mert az embert ez zavarja ám a legjobban, nem maga a szipogás), akkor az sem fog, hogy ő és a kapcsolatotok sem az.

2014. dec. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
miért kell mindenkit lepontozni?
2014. dec. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!