Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mentheto meg ez a hazassag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentheto meg ez a hazassag vagy mar csak ido kerdese?

Figyelt kérdés

13 eve vagyok a ferjemmel. Meg mindig fiatalok vagyunk, en (no) 30 eves vagyok, o pedig mindjart 40. Egy ideje eltavolodtam tole szexualis teren. Nem nagyon kivanom vele a szexet, mindig csak mar akkor jon meg a kedvem mikor mar csinaljuk. Ritkan is van, atlag 2-3 hetente 1x. Sokat piszkalom, mert nagyon idegesit mikor folyton kohog (szerintem a cigitol), az is ha szipog, es az is hogy csamcsog.

Egyebkent mint embert nagyon szeretem, kedves rendes es vicces, es persze a gyerekeim apja, es mint pasi egyebkent tetszik, helyesnek latom ot. Ha kicsit odafigyelne a szamomra idegesito dolgaira, es en is visszabb vennek magambol, akkor lehetne meg ez egy normalis boldog kapcsolat, vagy ez mar a veg kezdete ha ennyire idegesitenek benne ilyen aprobb dolgok is, es mar csak ido kerdese hogy mikor abrandulok ki belole vegleg, es hagyom el? O meg szeret, ezt erzem, es o nem szokott velem kotekedni, pedig hat, van egy termeszetem. Szerintetek? Koszonom.


2014. nov. 30. 22:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Emiatt mert lenne vege a hazassagnak? Egyebkent a szerelem szep lassan atalakul szeretette. Ez termeszetes.
2014. nov. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
Ha ennyire idegesít és ez nem átmeneti,akkor nincs értelme
2014. nov. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Véletlenszerű idegenek helyett jobb lenne párterapeutával beszélgetni...
2014. nov. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 intrepid ***** válasza:
83%
Igazad van, cseréld is le! Ennek most nagy divatja van. Fél év múlva meg itt sipákolsz, hogy beleválasztottál a jóba, iszik, nőzik, napi, kétnapi szinten megerőszakol, de nem szipog, és nem csámcsog. Nemigaz, hogy 13 év alatt nem találtad meg vele a hangot, hogy meg tudd beszélni azt, hogy csámcsog, szipog, és ez zavar téged.
2014. nov. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Ez sokkal komolyabb dolog, mint hogy itt a gyakori kérdéseken találj rá választ. Szerintem akár pszichológus segítségét is érdemes lenne igénybe venni, hogy kibontsa az érzelmeidet. Hozzáállás kérdése, az én erkölcsi érzékem szerint felelősséggel tartozol a gyerekeid iránt, és az iránt, aki eddig a társad volt, és aki szeret. Senki nem tökéletes, te se, és az apró hibákon túl kell magunkat tenni, akit szeretünk, annak ezeket elnézzük. Itt most persze arról van szó, hogy te pillanatnyilag nem szereted, de lehet, hogy ha elhagynád, nagyon megbánnád, a saját szempontodból is, amellett, hogy őt is - lehet, hogy csak ideiglenesen - tönkretennéd. Van-e jogom a boldogságot keresni a társam boldogtalansága árán, vagy fásuljak bele én egy megunt kapcsolatba: ezt kell eldönteni.
2014. nov. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Azt írod, hogy neked is van egy természeted. Inkább örülj, hogy ilyen párod van. Egyébként - ahogy az első is írta - olyan házasság (szerelem) nincs, amit tizen-huszonév múlva is ugyanúgy lángol.. átnemesedik szeretetté. Szerintem ez a rengeteg válás azért van az elmúlt húsz évben, mert a házasfelek ezt nem értik meg. Próbálkoznak, új kapcsolat, új gyerek, nem jön össze, nem baj, válunk... és újra próbálkozás.. és a vége mi? Sok összetört szív, sok elhagyott gyermek (általában az apák részéről).
2014. nov. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Inkább légy elnézőbb, próbáld meg a cigiről leszoktatni, szexuális életeteken javítsatok, mert ha egyébként jó fej, nem iszik, nem beszél csúnyán veled, gyerekeid is szeretik, akkor nem szabad a végén gondolkodni, mert ott maradsz a gyerekekkel egyedül, aztán még rosszabb kapcsolataid lehetnek. Szerintem ne tedd ki sem magad, sem a férjedet, sem gyerekeket ilyen traumának.

Régen nem váltak el az emberek, sokkal nagyobb problémákat is toleráltak.

Ne felejtsd: Én XY itt családjaink és barátaink színe előtt ünnepélyesen fogadom,

hogy örök barátod, hűséges társad, szerelmed leszek

betegségben - egészségben, jóban-rosszban,

osztozom örömödben és veled sírok bánatodban.

Ígérem Neked, hogy feltétel nélkül szeretlek és szeretni foglak,

támogatlak céljaid elérésében, becsüllek és tisztellek, mindörökre.”


Én megértem , hogy XXI. század, meg emancipáció, de azért ilyen kifogások mégse legyenek válóokok.

2014. nov. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a legjobb barátnőmmel voltam így, akivel bár nem éltünk együtt, nagyon sok időt töltöttem. Hangosan eszik, és ez megőrjített. Egy időben! Ma már észre se veszem, pedig akkor sokat kattogtam ezen. A te problémád ennél nyilván összetettebb, így egy terapeutát én is javasolnék. Most csak ráakartam mutatni, hogy ezek az idegesítő dolgok leküzdhetők általad is, ha van hozzá akarat.
2014. nov. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A férjem: köhög idegesitõ módon,

ásit idegesitõ módon,

szipog idegesitõ módon,

néha mintha itt sem lenne,

rendetlenséget csinál maga után.stb.


Soroljam még, és mégsem hagynám el a hülye szokásai miatt.


Szerintem benned van a hiba, mert már nem szereted igazán,csak elfogadod.

2014. nov. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
Ne haragudj, de te úgy írsz a férjedről, mintha egy akárki jöttment lenne, bármikor lecserélhető senki a számodra, azok szoktak így írni, akik néhány hete vannak együtt valakivel. Ehhez képest ti 13 éve vagytok együtt és ő a gyerekeid apja. Az zavar, hogy köhög, szipog és csámcsog? És 13 évig nem tűnt fel? Nézd nálunk is van ilyen gond, pl. most is ülök a gépnél és a férjem szerint én hangosan gépelek, átmegy ilyenkor szépen a másik szobába. Azért, mert házasok vagyunk és egy ilyen hülyeség miatt nem fog elválni. Ha valaki ennyire nem tud alkalmazkodni, mint te, annak nem való a házasság.
2014. dec. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!