Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kezd tele lenni a hócipőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd tele lenni a hócipőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kedves férjem az utóbbi időben nagyon bunkón viselkedik velem. Vannak gyerekeink is, velük is elég elutasító. Sok gond a munkahelyén, de ez még nem kell hogy ok legyen arra hogy bunkózzon.

Nagyon nem él most agyilag közöttünk. Hazajár eszik alszik...mintha mi nem is lennénk. Ha megszólalok teljesen piszkálódásnak veszi. Duzzog, mint egy kisgyerek. Itthon mindent én csinálok. Tegnap meg mertem kérdezni hogy szeret e még, mert nem nagyon érzem, sőt a gyerekek sem, és nagyon durván válaszolt...elvárja hogy ha rossz kedve van akkor hagyjam békén. Tulajdonképpen semmit sem tudok, hogy mi történik a munkahelyén amitől így kivan. Ma reggel felhívott bocsánatot kért...és hogy szeret. Nem tudom mit érzek már...félek hogy kikészülök...


2014. nov. 21. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Vannak ilyen emberek, akiket kicsit békén kell hagyni, ha rossz napjuk van. Én is ilyen vagyok. Nem hiszem, hogy ez több évvel házasság után derül ki valakiről.


Kérdezd meg tőle kedvesen hogy mi a baj a munkahelyén, mit tudnál tenni hogy jobban érezze magát.

Menjetek el valahová kettesben vagy csak maradjatok otthon amíg valaki elviszi a gyerekeket.

2014. nov. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kedves első válaszoló kifejtenéd? Mert lehet hogy számodra világos nekem viszont nem.
2014. nov. 21. 13:11
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem az, ha valaki problemakat akar megbeszelni, nem cseszegetes (hacsak a hangnem nem olyan). Kedves kerdezo, egy szabadnapjan szervezz egy romantikus vacsit es probalj meg vele beszelni turelmesen, ha kell tobbszor is. Nalunk ez bevalt, nehezen de sikerult megnyilnunk egymasnak!
2014. nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk is volt hasonló, bár nem bunkózott. Én megmondtam neki, hogy vagy elmondja mi a baja és keresünk rá együtt megoldást, vagy ne mondja el, de akkor ne is rajtam vezesse le, mert nem vagyok hajlandó hosszútávon tűrni egy olyan dolgot, amiről nem is én tehetek.

Végül az lett, hogy elmondta, már az változtatott a helyzeten, hogy kiadta magából. Aztán utána segítettem neki új munkát keresni, írtam az önéletrajzokat stb... és most van egy nyugisabb munkahelye ahol jóval többet keres.

2014. nov. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt ajánlom, hogy egy jó pillanatában beszélgessetek el komolyan, kérd meg, hogy ne viselkedjen veletek így, azokkal, akiket szeret. Ti nem tehettek a munkahelyi gondjairól, ne rajtatok vezesse le a feszkót, inkább ha nagyon feszült, menjen el futni vagy kondizni vagy olyan tevékenységet csinálni, ami kikapcsolja egy kicsit és megnyugszik. Amúgy abban is van igazság, hogy ha azt látod rajta, hogy nagyon feszült, akkor kicsit hagyd békén, ne akkor kezdd el neki mondani a litániát, hogy mit kellene máshogy csinálnia.
2014. nov. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 omba ***** válasza:
47%

Na, hát ezzel aztán bármit meg lehet beszélni, ne mondjátok már....

Nem egy rossz napja van, hanem jó ideje ilyen.

Ott lakik, de nem ott él és elvárja, hogy a felesége és a gyerekei fogadják el, hogy ez egy férj, és apa.


Egyszerűen, és kedvesen mond meg neki, hogy neki kötelezettségei vannak otthon, és tök mindegy milyen gondjai vannak a munkahelyén, akkor is vannak.

Pl az, hogy elmondja mi baja van a munkahelyén.

Ha meg nem képes tenni a dolgát, akkor szívódjon fel, ilyesmi volt az én apám is- hát jobb lett volna nélküle.

2014. nov. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Fogadjuk hetek ota nincs koztetek intimitas beszlegetes romantika es szex?

Akko szoktatk a pasik igy viselkedni

2014. nov. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 omba ***** válasza:

7-es, mire akarsz fogadni?

A kérdésben ez áll: "Hazajár eszik alszik...mintha mi nem is lennénk."

2014. nov. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
veszítenétek kedves 7-e és 8-as. Épp ez az hogy csak eset az ágyikóban veszi észere hogy létezem. Sokat vagyunk úgy együtt. 11 év házasság után is megvan a heti 5 alkalom.
2014. nov. 23. 17:39
 10/10 A kérdező kommentje:

eset=este

észere=észre

2014. nov. 23. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!