Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire gyakori, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy a nőnek az a férje akivel elvesztette a szüzességét? Egy ilyen házasság nem érhet véget ugye?

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 14:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
59%

Egyetértek a tízessel.


Sosem értettem, miért számít az, hogy hány pénisz járt valakiben? Ettől lesz több? Vagy mi?

2014. nov. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Épp ezért kérdezem mert ínis a férjemmel voltam csak. Nem kell agyvérzést kapni egy kérdéstöl.
2014. nov. 17. 14:47
 13/23 anonim ***** válasza:
22%
Minden házasság véget érhet és véget is ér.
2014. nov. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk én vettem el a vőlegényem szüzességét :)


Húgoméknál ők egymásnak az elsők, ők is most akarnak házasodni.


Bővebb információt a házasságról kb. 10 év múlva :)

2014. nov. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
nekem nem ő volt az első, de neki én voltam. igaz, még csak 5 éve vagyunk együtt, de eddig nem jelentett problémát :) majd pár tíz év múlva visszanézek ide és megírom a tapasztalatokat :)
2014. nov. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl gyakori..de azért előfordul. Például nekem a férjem vette el......számomra ő volt az egy pasi az életemben...nincs más rajta kívül, és ha csak el nem válunk..nem is lesz. De a szüzesség elvétele egy morzsányit sem garancia arra, hogy majd nem érhet a házasság......ilyen tekintetben teljesen mindegy, ki mikor, hol és kivel veszti el...
2014. nov. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3 és fél éve vagyunk együtt a férjemmel,másfél éve házasok vagyunk.Nekem ő volt az első, jelen pillanatban úgy érzem,a mi házasságunk örökké fog tartani.A szüleim esetében anyukámnak apukám volt az első, 23 év után váltak el.Természetesen véget érhet,de nem törvényszerű.
2014. nov. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Náluk, én vettem el a férjem szüzességét:) Még csak 5. éve van velem, szóval nem egy nagy idő, de eddig nem érdekelték más nők. Azt mondja nem véletlenül választott engem. Nem érdekli a többi nő. Majd 40-50 év múlva újra kiderül volt e negatív hatása ennek vagy sem.


Véget érhet válással, vagy halállal. A többi csak a párodon, rajtad, és a kapcsolatotokon múlik. Pl ha elkezd érdeklődni mások iránt, az nem feltétlen a te hibád, mindössze, ő ilyen típus.

2014. nov. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
jav: Nálunk
2014. nov. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Baratnöm a ferjevel vesztette el,sosem volt neki mas. 12 eve hazasok van 3 gyerek. Vannak hullamvölgyek,de jol megvannak.
2014. nov. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!