Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire gyakori, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy a nőnek az a férje akivel elvesztette a szüzességét? Egy ilyen házasság nem érhet véget ugye?

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 14:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem érhet véget :D Csak ennyitől szerintem nem lesz sem jobb, sem rosszabb a házasságuk. Nem csak a szex létezik, az élet minden más területén is össze kell ahhoz passzolniuk, hogy együtt maradjanak.
2014. nov. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne érhetne véget?

Sokan, bár egy evesebben veszítik el a későbbi férjükkel a szüzességüket, de ez eddig sem, ezután sem garancia...

2014. nov. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenben első voltam az első feleségemnek. 18 év után elváltunk. De egy olyan ok miatt, ami bárhol előfordulhat.
2014. nov. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
38%
Ugyanakkora az esélye, hogy tönkremenjen a házasság, sőt, szerintem komoly kockázati tényező az is, hogy a nő kíváncsi lesz más férfira is, hiszen csak eggyel volt dolga.
2014. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%

Kezdesnek csodaszep es ertekes ajandek a ferjnek.

De a hazassag csak utana kezdodik es sok sok kemeny munka var ratok akkor nem er veget soha

2014. nov. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem ez a mérvadó egy kapcsolatban. Ha mindketten élvezik egymással, és másban is jól kijönnek, nem számít hogy a nő előtte nem volt mással.

Nem gyakori dolog, de azért akad. Ez akkor lenne a kapcsolat terhére, ha a nő nem kapná meg amire vágyik, és mivel előtte nem volt tapasztalata, magától nem is tud rájönni hogy mire vágyik. És akkor másik pasit keres. Na ezt így el tudom képzelni.

De ha minden jó , a vége is jó.

2014. nov. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Én a férjemmel vesztettem el.

De még nem igazán tudok nyilatkozni,mert még csak 5 éve vagyunk együtt és 3 hónapja vagyunk házasok.

Majd szerintem úgy pár 10 év múlva aktuális lesz a válaszom.:-)

Amúgy ez nem ettől függ szerintem,hanem hogy amúgy hogyan működik 2 embernek a kapcsolata.

2014. nov. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is a férjemmel vesztettem el. Nyolcéves házasok vagyunk, reméljük - és teszünk is érte -, hogy így is marad. De ugyanígy szeretném őt akkor is, ha lett volna előtte valaki más.
2014. nov. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%

Soha nem érdekelt más férfi a férjemen kívül, és ha az eddig eltöltött közel húsz év alatt nem érdekelt, szerintem ezután sem fog :D


Vannak, akik túl nagy jelentőséget nyilvánítanak a szexpartnerek számának, pedig nem annyira érdekes. Akkor legalább 5-6 gyereket kéne szülnöm is, mert mi lesz, ha kíváncsi leszek, milyen más gyereket nevelni?

2014. nov. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%

Én a férjemmel veszítettem el. Előtte csak egy pár napos "kapcsolatom" volt 18 évesen, ahol csókig jutottunk, arra sem szívesen emlékszem vissza.

A férjemet 21 évesen ismertem meg, ő 26 volt. Mindketten szüzek voltunk. Elég hamar sor került "arra". Azóta eltelt több mint négy év, a nyáron összeházasodtunk.

Én nem hiszek az ilyen "nem éltem ki magam" dumában. Biztos, hogy nem rosszabbak az esélyeink egy jó és tartós házasságra, mint egy olyannak, aki már előtt tucatnyi emberrel dugott.

2014. nov. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!