Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok hozzá, hogyha egy feleség ezt tenné?

Figyelt kérdés

Miután összevesztetek a feleségetekkel, szétmentek (ő mondja ki), ő pár nap után elmegy kihívó ruhában bulizni egész éjszaka, majd másnap ki akar békülni veletek?


Ez a viselkedés elfogadható? És ha igen miért?


És miért normális ez? A férfi dolgozik, a feleség meg bulizik, utána felrakná magáról a kihívó képeket fbra?


2014. nov. 15. 09:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Én nem békülnék, vagy csak nagyok indokolt esetben. A buli önmagában nem bűn, lehet, hogy csak kompenzál vele. A fb-ra kirakni kompromittáló képeket meg ostobaság, többen megbánták már.
2014. nov. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Ujra tetszeni akar neked, és a buliba is gondolom bánatában ment.
2014. nov. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ miért vesztünk össze, miért hagyott el. Buli nem zavarna.
2014. nov. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Gyorsan lefeküdt ott annyi emberrel amennyivel tudott/akart, mivel nem megcsalás (szakítottatok előtte nap), aztán meg folytatná tovább.
2014. nov. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

4-sel értek egyet.

Millió meg egy ilyen esetet láttam már(köztük magamat is beleértve), h az asszony csak csinálta a bált, aztán mivel nem tudta elérni, h a férfi zavarja el, hát végül ő.

Aztán a rá következő héten a fél falu, majd vasárnap este már békülni akart.

2014. nov. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Ez egy üzenet a férjnek: nézd, milyen boldog vagyok, nem kellesz, minden ujjamra kapok férfit. Szóval jól teszed ha mostantól megbecsülsz, mert csúnya világ jön ha nem.


A valóság: harmincas-negyvenes nő vagyok két gyerekkel aki maximum annyit érhet el, hogy néha alkalmi szexpartnert talál. Így tehát azt a látszatot keltem, mintha én lennék a nagyvilági nő, aki bárkit megkaphat, hátha a férjem így féltékeny lesz és mindent megad nekem amire vágyom.

2014. nov. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
... és ha a jövő héten kezdi előlről? Te döndsd el szükséged van-e rá! Ha megszokod, így fogtok élni! Ő (lesz) azoknak a gyermekeknek az anyja, akiket közösen fogtok nevelni! Pontosabban, majd te...
2014. nov. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Üljetek le beszélgetni!

Nem veszett fejsze a kapcsolat, ha békülni akar, és ilyen rövid időn belül, csak van valami nagy gond, ami a feleséget zavarja, de valamiért nem tudta lekommunikálni.

Inkább gyerekesnek mondanám a viselkedést, vagy hirtelen felindulásnak. Elfogadni? Neked kéne, ha szereted, megbeszéled vele, mi a gond, és próbáltok rajta változtatni.

Viselkedése kommunikálhatja azt, hogy nézd már kisapám, tudok nélküled élni, bulizni, észrevesznek még a pasik-de jujj, megbántam ezt a bulis dolgot, ha figyelnél, még jó is lehetne a házasságunk.

Viselkedése jelezheti azt, hogy már elege van belőled, de mikor kipróbálta magát az éjszakában, mégis meggondolta magát, hogy mivel lovak nincsenek már, jó lesz a szamár is.

Ha szereted a feleséged, adj esélyt az első verziónak és beszéljétek át!!!

Sok sikert!

2014. nov. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Utolsóval értek egyet. Kevés vagy neki.
2014. nov. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bocs, a 7-el.
2014. nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!