Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megőrjít a féltékenysége. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrjít a féltékenysége. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A fèrjem külföldön dolgozik.

Annyira fèltèkeny hogy ez màr beteges.Azt mondja nem bízik bennem,ès hiàba mondom hogy szeretem ès sosem csalnàm meg,nem hisz nekem.

Hozzàteszem van kèt kisgyermekünk soha nem megyek sehovà,soha nem adtam rà okot hogy ne bízzon bennem.

Ma pèldàul mondtam neki hogy holnap elmegyek fodràszhoz erre ő azt mondta hogy kinek akarok tetszeni,meg ő csak 2 hèt mùlva jön,mièrt most megyek,biztos nem oda mennèk...

Màr nagyon fàrasztó,kezd elfogyni a türelmem.

Èn megèrtem hogy szeret ès fèl hogy elveszít,de ez màr kezd beteges lenni szerintem.

mit gondoltok?


2014. nov. 12. 17:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Tényleg nem megyek sehova, nincsenek férfi barátaim, semmi okot nem adok neki hogy kételkedjen bennem.

De ő mégis mindent kiforgat, mindenbe belemagyaráz olyan dolgokat amik nincsenek is.

Ez az egész szerintem arra vezethető vissza hogy amikor összejöttünk kimutatta hogy szeret de egy idő után már nem mutatta ki és nem is mondta hogy szeret csak nagyon ritkán.

Mondván azért mert ha kimutatja hogy mennyire szeret akkor én azt csinálok majd vele amit akarok mert tudom hogy mennyire szeret.

Nos én nagyon vágytam arra hogy mondja és ki is mutassa de egy idő után már megszoktam és én sem mutattam ki.

Na ez most ő neki nem tetszik, pedig ennek ő az oka, mert miatta lettem ilyen...

Ha akad olyan napja hogy mondja és ki is mutatja már nekem az meglepő mivel nem ehhez voltam szokva.

Ez egy kicsit biztos furcsán hangzik de én azt mondom ezt magának köszönheti mert ő tett ilyenné...

2014. nov. 14. 16:49
 12/12 anonim ***** válasza:
Ilyen emberbe kár energiát fektetni. Nem kell meggyőzni semmiről, higgyen amit akar. Féltékeny? Bolonduljon bele! Te azért ne találkozz, barátkozz senkivel, hogy ezt elkerüld? Hát, ha belemész, úgy kell neked! Viselkedj természetesen, legyél kedves mindenkivel. Ha nem tetszik neki, váljon el! Én a helyedben szeretőt is tartanék mellette!
2014. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!