Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megőrjít a féltékenysége. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrjít a féltékenysége. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A fèrjem külföldön dolgozik.

Annyira fèltèkeny hogy ez màr beteges.Azt mondja nem bízik bennem,ès hiàba mondom hogy szeretem ès sosem csalnàm meg,nem hisz nekem.

Hozzàteszem van kèt kisgyermekünk soha nem megyek sehovà,soha nem adtam rà okot hogy ne bízzon bennem.

Ma pèldàul mondtam neki hogy holnap elmegyek fodràszhoz erre ő azt mondta hogy kinek akarok tetszeni,meg ő csak 2 hèt mùlva jön,mièrt most megyek,biztos nem oda mennèk...

Màr nagyon fàrasztó,kezd elfogyni a türelmem.

Èn megèrtem hogy szeret ès fèl hogy elveszít,de ez màr kezd beteges lenni szerintem.

mit gondoltok?


2014. nov. 12. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, ez beteges. Megjegyzem, az kiabál a leghangosabban, akinek ég a háza. Simán lehet, hogy a férjed kint csal téged, és rajtad veri le a feszültségét emiatt. Ne legyen igazam....


Én a helyedben elmennék fodrászhoz holnap.

2014. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen ezt màr mondtàk egy pàran...

Az lehet a hàttèrben szerintem hogy túl jó vagyok a fèrjemhez kèpest.

ő szerinte

Màr mondta hogy èn sokkal jobb nő vagyok mint amilyen pasi ő...

Egyèbkènt èn biztos vagyok benne hogy nem csal meg,ahogy èn sem őt.

Az a baj hogy amikor itthon van elvàrnà hogy egèsz nap szeretgessem de akinek van 2 kisgyermeke az tudja hogy ez lehetetlen.

Főzzek,mossak,takarítsak,gyereket neveljek meg mèg lógjak rajta egèsz nap.

hàt sajnos nem megy.

Ès ő szerinte èn nem szeretem őt...

2014. nov. 12. 17:25
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Pedig a férjednek igaza van. biztos, hogy van valakid.

Olyan ember aki szereti a másikat, és ritkán látja, az igyekszik többet az adott emberrel lenni, még akár mennyi gyerek esetén is.Meg még egy csomót lehet találni az írásodban ráutaló cselekedetet.

2014. nov. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%

Mitől vagy biztos abban, hogy nem csal meg?

Elvégre nem vagy hajlandó törődni vele, mert te egyfolytában főzöl és mosol és takarítasz, sőőőt, gyereket nevelsz... megkeresi máshol a figyelmet, ne aggódj.

Ráadásul az elsőnek igaza van, mindig az kiabál, akinek a háza ég...

2014. nov. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amikor itthon van, mikor akar a gyerekekkel foglalkozni, ha csakis azt igényli, te non stop vele foglalkozz? Jó, hogy azt nem várja, passzold le a gyerekeket ha jön, mert útban vannak neki, gondoskodjon más róluk ilyenkor. Nem semmi egy önző pasas. Beszélgess el vele, mert ennek így nem sok értelme van. És én sem zárnám ki, hogy "az kiabál.....
2014. nov. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem tiszta a lelkiismeretem soha nem csaltam meg ès nem is fogom
2014. nov. 12. 18:36
 7/12 anonim ***** válasza:
a férjed önbizalom hiányos, tipikusan erre utal a túl jó vagy nekem dolog, meg az, hogy konkrétan kimondja, hogy nem bízik benned.ez mind csak azt mutatja, hogy ő nem bízik magában, és nem hiszi el, hogy ő kellhet egy ilyen nőnek mint te. sosem fog bízni benned, hiába nem adsz rá okot, mindenbe belemagyarázza, hogy mit miért csinálsz, meg, hogy megcsalod. neked kell eldöntened, hogy ezt elviseled-e hosszú távon.
2014. nov. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én a nem bízok benned mondatára szakítottam volna vele. Hisz akkor minek együtt lenni? Semmi értelme, egyedül legalább nem kell elszámolni, alkalmazkodni, stb.


Szerintem, ha hazaér, ezt az egészet nagyon komolyan beszéld meg vele!

2014. nov. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy ezen nem tudsz változtatni, csak türelmesnek lenni vele. Az előző pasimmal hosszú éveket töltöttünk együtt, ő is önbizalomhiányos volt és a mai napig meg van róla győződve, hogy megcsaltam. Mert csak. Nem csaltam meg soha, még csak okot sem adtam a féltékenységére soha. Ez sajnos ilyen. :/
2014. nov. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én ismerem valamennyire a féltékenység érzését. Bár nem vagyok házas, de tudom milyen. Tudom milyen az, amikor apróságokat is észreveszek a másikon és mindent megkérdőjelezek és az őrületbe kergetem magam a kérdéseimmel. Főleg azért, mert szeretem a másikat és nem akarom elveszíteni. De nem tudok úrrá lenni magamon. És talán nem is lehet.


Azt tanácsolnám, hogy próbálj meg türelmesebb lenni a férjeddel. (Nekem pl ez nagyon jólesett volna) Talán egyszerűen válaszolsz a kérdéseire, megnyugtatod és nem adsz okot a gyanakvásra, akkor jobban érzi magát. Szerintem egy féltékenykedő csak megnyugtatásra és egy kis szeretgetésre vágyik.


Persze nem lehet teljesen az egész életet a másik nyugtatására átalakítani, de nagyon sokat lehet tenni a másik megnyugtatásáért.


Azért azt tudnám még javasolni, hogy kerüld a félreérthető szituációkat. Ezen biztos sokan felháborodnak és azt mondják, hogy őket márpedig nem fogja a másik korlátozni. De ha én pl nem akarok okot sem adni a gyanakvásra, akkor inkább nem tennék meg valamit. Például lehet hanyagolnám inkább az ellentétes neműekkel való szórakozást, vagy ilyesmiket (Nem tudom hogy neked ez mennyire aktuális, csak mondtam egy példát). Legalábbis én férfi létemre is ezt tenném.


Egy hozzászóló a másik oldalról :)

2014. nov. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!