Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek melyik jött be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek melyik jött be?

Figyelt kérdés
Elnézést, ha nem pont idevaló a kérdés, de kíváncsi lennék rá, hogy ti a párotokkal két külön takaróval vagy egy nagy takaróval takaróztok? Nekünk a párommal 2 db 200x140 centis van, de szemezgetünk az Ikeában kapható 2x2 méteresekkel. Szerintetek elég lenne két embernek? Nem túl szűkös? Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?
2014. nov. 5. 21:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én a külön takaró híve vagyok. (Néha elég sokat izgek-mozgok éjszaka.)
2014. nov. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ez nagyon aranyos egy kérdés :))


Mi két külön paplant használunk rajta egy hatalmas pléddel.


Nyaraláson használtunk két személyes paplant, de nem volt olyan kényelmes, mert mindketten szeretjük bebugyolálni magunkat, és csak ráncigáltuk egymásról a takarót :)

2014. nov. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Külön takaróval alszunk, mert mindketten szeretjük mindkét oldalon magunk alá gyűrni a takarót, főleg télen, úgy kevésbé jön a hideg a hátunkra.
2014. nov. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszerűen két méter takarót nem lehet ellopni egészében."


Nem a francot :D

2014. nov. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Egy. Ngy, bőven eleg..


A kettő kicsi kevés volt, sok helyet foglalt az ágyból, ősszebújva alszunk általaban, a 2 takaró nyűg..

A nagy esetén tudunk összebújva, és akar küön is audni, elég hozzá


Nekünk is ikeás van, panelban télen is elég az 1-es melegségi fokú ( összepattintős 1+4 -esünk van)

Kertesben kella 4-es

2014. nov. 6. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekünk külön van...és én így jobban szeretem. Én sokat forgok, csak hason bírok aludni...szóval még össze sem tudnánk bújni az egy takaró alatt,mert én nem tudnék akkor aludni.
2014. nov. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mi is külön takarózunk. Már csak azért is, mert a férjem úgy alszik mint a ringlispíl, illetve ő nagyon fázós.
2014. nov. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekünk is egy nagy ikeás van, teljesen bevált. Oké, én is ellopom éjszaka, de ebből a szempontból úgyis mindegy, ha kettő van, akkor mindkettőt "begyűjtöm".

Még akkor is elég a 2 méteres, ha nem bújunk össze, jut alatta mindkettőnknek hely :) Csak a huzat miatt nem a legszerencsésebb: az ikeán kívül mindenhol más a szabvány. Bár ez a párnára is igaz, szóval azzal számolnotok kell, hogy ha egyvalamit ott vesztek, akkor utána mindent onnan kell venni... nekem ez az egy dolog, ami nagyon nem szimpi..

2014. nov. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Külön takaró.
2014. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!