Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek melyik jött be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek melyik jött be?

Figyelt kérdés
Elnézést, ha nem pont idevaló a kérdés, de kíváncsi lennék rá, hogy ti a párotokkal két külön takaróval vagy egy nagy takaróval takaróztok? Nekünk a párommal 2 db 200x140 centis van, de szemezgetünk az Ikeában kapható 2x2 méteresekkel. Szerintetek elég lenne két embernek? Nem túl szűkös? Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?
2014. nov. 5. 21:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég lenne.Nekünk csak azért nincs olyanunk,mert a párom takaró-lopó,így nem lenne célszerű.
2014. nov. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
nekünk egy nagy van, konkrétan az IKEA-ban vettük. Nekünk teljesen elég. Közöttünk én vagyok a hivatásos takarótolvaj, de még így is teljesen jó. Egyszerűen két méter takarót nem lehet ellopni egészében. Úgy egy éve vettük, télen is jó volt, nyáron is. Szóval, mi elégedettek vagyunk vele.
2014. nov. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mi mindig külön takaróval aludtunk, de összebújva. Mindig az összebújós alvás volt az első, a takaró csak másodlagos (-=
2014. nov. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk egy nagy kétszemélyes van. Nagyon szeretjük, jó összebújni alatta :)

Simán elférünk alatta.

2014. nov. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

nekunk egy nagy ketszemelyes van :) kenyelmes,meleg,mindig ossze bujva alszunk :) bar takaro "lopo" vagyok :D de o mindig vissza huzza :)

n vagyok a no :)

2014. nov. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekünk is egy nagy van,nagyon szeretjük.Amikor szülőknél vendégségben vagyunk,ott két külön takaró van,azt nem szeretem.
2014. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nyáron egy nagy takarónk van, de késő ősztől tavaszig két takarónk van. Ennek egyetlen oka van, a feleségem nagyon fázós. Éjjel is 22°C van itt bent, én majd megsülök, így csak egy vékony takaróm van, a feleségem pedig egy jó vastag takarója van.
2014. nov. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mi külön takarót használunk, de egymásra terítve, tehát egy nagy takaróként funkcionál. Két okból nem váltanék nagy közösre: a párom takarótolvaj, és akármekkora takarót el tud lopni, hogy a másik oldalon ledobja az ágyról, valamint azért, mert a ha épp nem összebújva, akkor a legextrémebb pozitúrákban szoktunk aludni, és ilyenkor középen rendszerint léket kap a takaró, ha közöset használunk.
2014. nov. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
nekünk nem elég a 2x2 méter :DD én mindig lehuzom a férjemröl..ö meg szegény bosszankodik.
2014. nov. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is nagy van, de már gondolkodtam rajta, hogy 2 legyen, mert a férjem teljesen becsavarja a lábai közé,vagy pedig lent lóg az ágyról.
2014. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!