Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elválok a férjemtől mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválok a férjemtől mert nem dolgozik és egyedül tartom a 2 éves kisfiam. Jogosak az érveim, hogy támogassanak a nagyszülők és hogy ezért válok?

Figyelt kérdés
A férjem nem talál munkát az anyósoméktól nem várhatok anyagi segitséget meg is mondták,hogy ők is szegények nem jogos tőlem,hogy elvárom,hogy minden hónapban támogassanak engem.Szeretem a férjem ,de az anyagi helyzetből elegem van.A férjem anyasomékhoz költözött ,hogy őt ne tartsam el.
2014. nov. 5. 17:02
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
7%

Az első oldalig jutottam el, és már felfordult a gyomrom ezektől a fä.zarági "férfiaktól".... Már miért lenne a kérdező pénzéhes? Az nem baj ha a pasi nem dolgozik, sőt még sajnálni is kell őket, de ezzel szemben az otthon lévő kismamákat és önhibáján kívüli munkanélküli asszonyokat meg elhordják a sárga földig. Hány olyan kérdést olvastam hogy az anyukákat sértegették hogy kitartottak meg lebzselők, pedig csak a kisbabájukkal vannak otthon. De a pasik megtehetnek mindent ugye????? Ők nembaj ha otthon vannak?

Én nem azt mondom hogy a kérdező férje biztos semmirevaló, és nem értek ezzel együtt hogy elköltözött ezért, inkább vállalt volna el valamilyen munkát, a semminél az is jobb.....

2014. nov. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
58%

#21, ja, terjed az az eretnek, és egyben roppant újszerű gondolat, hogy a "jóban-rosszban" jelentése az "jóban-rosszban" és nem az, hogy "amíg nekem meg a babámnak az hasznára van"...

Érdekes, nálunk mindketten voltunk már munka nélkül, és zokszó és szemrehányás nélkül tartotta el akkor a másik - pedig még csak házasok se vagyunk hivatalosan...

2014. nov. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
77%

18:48


Szövegértésből gyenge vagy!!

2014. nov. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
48%

De szerintem nincs igazad utolsó és a kérdező felvetése sem jogos.

Senki nem sajnálja a pasit, én legalább is nem, de azt nem tudjuk, hogy nem akart dolgozni, vagy önhibáján kívül küldik el. Nem mindegy.

Meg milyen elvárás már az, hogy anyósék támogassanak??? Már miért is kéne? A gyereket ketten vállalták, ők akarták, hát tartsák el ők. Nekem nincs gyerekem, "csak" egy kutyám, de én vállaltam, és hát nem olcsó mulatság, főleg az orvos, mégsem mentem még oda anyóshoz, hogy Rozi, bocsi, beteg a Bodri, aggyá már zsét.

Meg ennyit ér a jóban rosszban? Gondolom előtte volt munkája a férjednek is. Ha nem tudod eltartani kettőtöket, akkor igen, költözzön haza a férjed, ha nincs más választás, de válni???? Nekem ez magas. Vagy miért nem költöztök oda átmenetileg anyósékhoz, amíg a férjed talál munkát, és legalább nem kell teljes rezsit vagy albérletet fizetnetek? Vagy az nem jó? csak pumpolják a lóvét???

Szerintem sem jogos. Meg mi az, hogy TE nem várhatsz anyagi segítséget??? Nem a családodnak járna a segítség?

És ha majd talál munkát, újra összeházasodtok? Vagy miért nem megy a férjed GYES-re és te mész vissza dolgozni, gondolom van egy jó munkahelyed, ahol tárt karokkal várnak két év után.

Te szüleid? Ők miért nem segítenek? Tesók vagy valamelyik 6. unokatestvéred anyósa?

Egyébként ha elváltok, szerinted tartásdíjat miből fog fizetni a férjed??? Eszem megáll? Manapság tényleg ez az egyetlen megoldás minden bajra, hogy váljunk el?

2014. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

"az anyósomék ...szegények nem jogos tőlem,hogy elvárom,hogy minden hónapban támogassanak engem"

"senki nem támogat, anyosomék hébe hóba adnak csak akkor is keveset"

"Jogosak az érveim, hogy támogassanak a nagyszülők"


Kérdező!

A pofátlanságnak is szokott lenni határa, de hogy az anyósával akarja eltartatni magát egy ilyen anyagias nő mint te, hát az már itt a gyíkon is kiveri a biztosítékot!!

...és még te akarsz válni!

2014. nov. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%

"A magadfajta nők miatt nem merek belekezdeni egy párkapcsolatba , félek , hogy kifogok egy ilyet ."


Hát persze! Ezért!

2014. nov. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Igen én !Mert büdös neki a munka.Az anyósomék meg megkérdezhetnék,hogy van e szüksége valamire a gyereknek.
2014. nov. 5. 19:50
 28/31 anonim ***** válasza:

joban rosszban betegsegben szegenysegben gazdagsagban...

valasztottad gyermeked edesapja

erre gondolj

2014. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, a megkerdezhetnek, es a "meg kell kerdezni" kozott sok kulonbseg van.

Ha megnezed, itt nem sokan mentegetik a ferjedet, hanem teged oltanak.

Mert te "jogossag"-ot akarsz, azt, hogy veled foglalkozzanak.

Szerintem, a megoldas az, hogy a gyerek megy az apjahoz, akinek a csaladja valamenyire el tudja tartani, te pedig megelsz magadban a sajat keresetedbol.

Ugyanis, titkot arulok el: A gyerek felig az apjae is. Neki is pont olyan joga ven hozza, mint neked.

Es, ha beadod a valopert, es pont fel tud mutatni munkat, es tamogato csaladi hatteret, te pedig nem, akkor realis esely van arra, hogy a o reszere itelik a gyereket.

Az a helyzet, hogy itt csak folyamatosan magadrol beszelsz, hogy szerinted kinek kene tamogatni teged, de azt magasrol letojod, hogy a fiatoknak mi lenne a jo. Szerintem ez undorito.

Valj el, tanitsd meg neki, hogy a nok szerint a hazassag addig oke, amig tejelsz. Aztan ne csodalkozz, ha inkabb homar lesz...

2014. nov. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
32%

Miért vállaltál gyereket, ha te magad nem tudod eltartani? Bizony, erre is gondolni kellett volna, nem csak arra milyen cuki az a baba, hanem arra is, hogy mi lesz, ha egyedül maradsz vele. Felelőtlenül vállaltál gyereket.


A nagyszülőknek nem kötelességük támogatni.


Abban viszont igazad van, hogy ha a férjed nem akar dolgozni, akkor nem akarod eltartani. Mivel azt írtad volt munkahely amit ő hagyott ott, tehát NEM AKAR dolgozni, és nem az a gond, hogy nem talál munkát.

2014. nov. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!