Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy férfi tudtára hozom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi tudtára hozom, hogy tisztában vagyok azzal, hogy tetszem neki, annak milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés

Vagy mit kezdjek ezzel az egésszel?


Férjnél vagyok és a munkám kapcsán lett egy új ismerősöm, akinek már-már túlságosan is szimpatikus vagyok. Jó, hogy a hajamat nem ráncigálja, mint az óvodában. Nem igazán tudok már vele mit kezdeni. Ismeri a férjemet, régebb óta, mint engem. Korábban jóban voltak, amióta engem is ismer, folyamatosan piszkálja a férjemet és nekem is megpróbálja rossz színben feltüntetni. Mindemellett folyamatosan azon töri magát, hogy nevessek, nagyon szeretne rólam több mindent megtudni, ha elzárkózom ettől, csalódott lesz. És folyamatosan piszkál, cukkol, mint egy h!lye gyerek. Egyébként 35 éves. Sajnos az nem megoldható, hogy ne találkozzam vele. 29N


2014. nov. 4. 10:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ez a férfi a közvetlen felettesem, eddig másik részlegen dolgozott. Jelenthetném a főnöknek, de szerintem inkább egy ügyintézőtől válnának meg, mint egy csoportvezetőtől.
2014. nov. 4. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!