Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy férfi tudtára hozom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi tudtára hozom, hogy tisztában vagyok azzal, hogy tetszem neki, annak milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés

Vagy mit kezdjek ezzel az egésszel?


Férjnél vagyok és a munkám kapcsán lett egy új ismerősöm, akinek már-már túlságosan is szimpatikus vagyok. Jó, hogy a hajamat nem ráncigálja, mint az óvodában. Nem igazán tudok már vele mit kezdeni. Ismeri a férjemet, régebb óta, mint engem. Korábban jóban voltak, amióta engem is ismer, folyamatosan piszkálja a férjemet és nekem is megpróbálja rossz színben feltüntetni. Mindemellett folyamatosan azon töri magát, hogy nevessek, nagyon szeretne rólam több mindent megtudni, ha elzárkózom ettől, csalódott lesz. És folyamatosan piszkál, cukkol, mint egy h!lye gyerek. Egyébként 35 éves. Sajnos az nem megoldható, hogy ne találkozzam vele. 29N


2014. nov. 4. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Magába roskad az univerzum...legjobb esetben.
2014. nov. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor állj egyenesen elé, és mondd meg neki, hogy fejezze be az idióta viselkedést. Ha a férjedről negatívan beszél, azzal téged sért meg, szóval az ilyen megnyilvánulásaitól is kíméljen meg. Mondd meg neki egyértelműen, hogy semmi jópofa nincs abban, ha hülyén viselkedik. Ha nem megy neki a normális kommunikáció, nem kell egymással beszélni, csakis annyit, amennyit a munka megkíván, és szigorúan arra korlátozódjon a kapcsolatotok.
2014. nov. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Légy őszinte, nyílt és egyenes, vele és a férjeddel is! Mindig az a legkorrektebb dolog, ha az ember nyílt lapokkal játszik. Ha ennyire egyértelmű, akkor mond meg neki, hogy mit gondolsz! N30
2014. nov. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A legrosszabb esetben elveszíthetem az állásomat, de már tényleg nem tudok vele mit kezdeni. Nagyon nyomul, szerencsére csak szóban.
2014. nov. 4. 11:03
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt emberek vagytok, egyszerűen mondd meg neki, hogy legyen szíves ne hecceljen, ugrasson, mert téged ez zavar és nem találod szórakoztatónak a viselkedését.


Nyugodtan zárkózz el a kérdései elől, nem baj ha csalódott. Ez az ő baja, nem a tied. Nem tiszted óvni a kis lelkét, sértődjön meg ha gondolja. Te értelmes emberként kommunikálj vele, de nem kell beszélgetni, meg válaszolni, ha nem akarsz, jogod van hozzá.


Azt meg nem kell mondani neki, hogy azt véled tetszel neki, mert egyrészt az ilyen ezt úgyis letagadja és magadat hozod kellemetlen helyzetbe, másrészt nem biztos, csak erősen sejthető. Kár ezzel foglalkozni, mert nincs jelentősége.

2014. nov. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem. Legrosszabb esetben ez fog veled történni -> Asada-san! (keress rá youtubeon)
2014. nov. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"ha elzárkózom ettől, csalódott lesz"


Ez nekem úgy tűnik, mintha Te is adnád alá a lovat.

Kb. ez a tipikus eset: "Jaj nee, nee, de azért jól esik"

Vagy ha nem így van, akkor meg mit érdekel, hogy csalódott lesz? Nem az a cél, hogy leszálljon rólad?

Én úgy vagyok vele, hogy ha valakit le akarok koptatni, azt le is tudom. Ha nem, akkor meg valószínűleg titkon én is hagyom.

2014. nov. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Munkán kívül más témáról egyáltalán ne beszélj vele!Akkor se,ha szól hozzád, vagy kérdez!


És tarts tőle 2méter távolságot, hogy megérinteni sem tudjon.


Nem kell a tudtára semmit,csak megmondani, hogy bocs,de munkán kívül hagyj békén!!!

2014. nov. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A csalódottságot példának írtam, hogy ez van. Szeretne megismerni, én nem hagyom, és ettől teljesen kifordul magából. Nem mintha zavarna, hogy szenved, csak a fene se tudja, hogy vezeti le ezt a csalódottságot. És örülnék, ha nem rajtam vagy a férjemen csattanna. Igazából amennyit cseszteti a férjemet... Lehet, hogy rá vetíti ki ezt az egészet.
2014. nov. 4. 14:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Te figyu! Nincs neked főnököd, akinek ezt jelentheted? Mert ez munkahelyi zaklatás. Hogy mer a férjedről bármilyen véleményt is mondani, mit képzel magáról?! És te miért nem állítottad már le, nem vagy köteles végig hallgatni. Úgy rúgnám seggbe, hogy jajj. De nekem is az jön le, hogy nincs ellenedre a nyomulása.
2014. nov. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!