Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Már csak kényszerből szexelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már csak kényszerből szexelek a férjemmel. Meg fog még változni ez a dolog?

Figyelt kérdés
Már egy ideje nem érzek iránta semmit, nagyon kiábrándultam belőle az elmúlt időben több dolog miatt, de egyelőre a gyerek miatt nem akarom kezdeményezni a különélést. Nem tudom, mit tehetnék, úgymond "ki vagyok szolgáltatva", ugyanúgy kell viselkednem, mint amikor még minden rendben volt. Ő mondja, hogy nagyon szeret, én viszont már úgy érzem, hogy teljesen elhidegültem. Nagyon rossz mindennap csendben tűrni mindent, mosolyogni, aztán ugyanúgy ágyba bújni. Nem tudom, meddig mehet ez..
2014. nov. 1. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért ábrándultál ki belőle?
2014. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A dolog csak rosszabbodni fog.
2014. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 intrepid ***** válasza:
25%
Akkor kivel, vagy mivel szexelsz? Van műajajaj? Az jobb neked?
2014. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Igyunk meg egy teát és beszéld ki magadból gyere
2014. nov. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
7 éve ismerem, először örültem, hogy ő más, mint a többi, normális, kimutatja, hogy szeret. Az alapvető tény mindig ott volt, hogy a szülei nagyon elkényeztették, emiatt sok dologhoz másképp áll (én is jó családból jöttem, mindenem megvolt, de nem tudok úgy gondolkodni, mint ő). Ezek addig működtek, amíg nem kezdett el nőni a gyerek, azóta mindenben kiütközik, hogy más a természetünk. Örülök, hogy másokkal is tudok beszélgetni, mert egy idő után megöl ez a légkör, amit itthon teremt, most ráadásul olyan barátokat szerzett, akiknek a stílusát nem tudom már elviselni, abnormálisan nagyképűvé vált és nem szerethető.
2014. nov. 1. 20:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Csapdába kerültél... nézd meg ezt a filmet: Most már elég!


bár nem szabadít ki, de izgalmas és a mi helyzetünket írja le... :)


ha gondolod írj privit! tudom mit érzel.


20/L

2014. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Már kevés az egzisztenciális előnye a tagnak.Értjük..
2014. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, magadból indulsz ki.
2014. nov. 1. 21:00
 9/10 anonim ***** válasza:
ha nem szereted, nincs értelme húzni vonni, de ha látsz még esélyt, akkor beszéld meg vele, hogy vegyen vissza az arcából! az nem jó, ha így érzel a szex iránt, akkor inkább hárítsd abból is érteni fogja, hogy baj van.
2014. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez tényleg csak rosszabb lesz,mint ahogyan egy előző válaszoló írta.Majd elhagyod,ha már nagyon rossz lesz,addig meg majd játszod a szerepet.Egyszer besokallsz.
2014. nov. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!