Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok egy ilyen házasságkötéshez?

Figyelt kérdés

A barátommal jövőre tervezzük az esküvőt.

Sajnos mostanában, komolyabb dolgokon azèrt akadunk el, hogy nem vagyunk házasok. Arra gondoltam eltervezek egy szèp napot, amit együtt töltünk, ès megkèrem, hogy házasodjunk össze most, titokban, csak mi tudjunk róla. Szerintetek ez milyen?


2014. okt. 30. 22:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Én ilyet akartam még régen:)
2014. okt. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ehez ki kell gondolnom a pontos napot, ès időpontot kèrnem? Gyűrű kell?
2014. okt. 30. 22:48
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Milyen dolgokon akadtok el?

Családdal én azért beszélnék (kivéve, ha nagyon rossz a kapcsolat), meg amúgy is, polgárit nem lehet csak úgy, titokban leszervezni, az időpont foglaláshoz ő is kell.

2014. okt. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hat pl van lakas epitve fiataloknak. De nem kaphatunk csak azert mert nem vagyunk hazasok. Mas szempontbol megfelelnenk. Arra gondoltunk, nem gond, ceszunk elso haz programbol... De ugyan az a mese. Vallalkozast akartunk inditani, az èn nevemben mert egyelőre csak èn dolhoznèk. De azt ajánlották egyszer legyen meg a házasságkötès, mert ha nem utánna nèvváltozás miatt egy vagyont dobok ki az ablakon.
2014. okt. 30. 22:57
 5/19 A kérdező kommentje:
Az időpont foglaláshoz mèrt kell ő? Tanúk mindenkèpp kellenek?
2014. okt. 30. 22:58
 6/19 anonim ***** válasza:
17%
Nem egészen értelek: a másik fél nem is tud a dologról?
2014. okt. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem. Jövöre terveztük. Múlt hèten felhozta, hogy hamarabb is megtarthatnánk a polgárit, de èn ellene voltam. Most meg ez az ötletem támadt. De meg szeretnèm vele lepni.
2014. okt. 30. 23:06
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ketten kelletek ahhoz, hogy az anyakönyvvezetőhöz bejelentkezzetek, min. egy hónappal a tervezett esküvő előtt, kell a születési anyakönyvi kivonat és ott már nyilatkozni kell a menyasszonynak a házasságkötés után viselt nevéről, illetve a születendő gyerekek nevéről is. Szép a terved, de nem kivitelezhető titokban.
2014. okt. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Az időpontkéréshez és bejelentkezéshez a házasságkötő teremben mindig a két házasulandó fél személyes megjelenése szükséges.
2014. okt. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, Kérdező, a szándékot KÖZÖSEN kell bejelenteni, és rá minimum 30 napra lehet megházasodni. Valamint kell 2 nagykorú, jogképes tanú, akinek van érvényes személyi igazolványa, lakcímkártyája.

Ez a minimum-feltétel Magyarországon egy házasságkötéshez.

2014. okt. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!