Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 10+ éve együttélők! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10+ éve együttélők! Mit szólnátok, ha a férjetek ezzel állna elő?

Figyelt kérdés

Már egy éve rágja a fülemet, h vegyünk be 3.-nak egy férfit, de az is megfelelne neki, ha én, de csak én nyitott kapcsolatban lennék.

Először azt hittem csak hülyéskedik, de láthatóan izgatja.

Utána néztem, valóban létezik ilyen fétis, valamint megtudtam, h egyik kolléganőmnek is erre izgul a férje, de náluk meg is valósult mind a két felállás.

Az igazság az, h az utóbbi engem is izgat, akadt, akivel el tudnám magam képzelni.

Szerintetek?



2014. szept. 29. 21:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
Próbáld ki! DE vigyázz a házasságodra!
2014. szept. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Az enyém is ezt hajtogatja már hónapok óta. Nekem egyelőre még idegen az ötlet, úgyhogy általában elterelem a beszélgetést. De ha téged is izgat a dolog, akkor szerintem hajrá.
2014. szept. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Te belemennél?

Hogy vigyáznál rá, mert ez így elég "tág".

2014. szept. 29. 22:03
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

Úgy vigyáznék rá (házasságomra) hogy megbeszélném a férjemmel hogy ez csak a testiségről szól. A másik pedig hogy nem rendszeresen, mert át lehet esni a ló túl oldalára. Nagyon fontos hogy a férj elfogadja azt is ha Te ezt nem szeretnéd. ha a férjed erőlteti akkor pedig ott gond van.

Én például vigyáznék azért kit veszek be, azért nem lenne kellemes össze szedni egy fertőzést :(

2014. szept. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Na, a fertőzésre nem is gondoltam.

Nem erőltetésről beszélek, meg szerintem azért hozza fel, mert látja, h nem 100%-ig állok ellen.

2014. szept. 29. 22:13
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Nekem tetszene, mindig is ki akartam probalni.
2014. szept. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Én is ki akartam próbálni, de én ezt nem tudnám elképzelni olyannal, akit szeretek, akivel összekötöttem az életem. Én nem tudnám nézni, hogy más nőt d.g, és szerintem egy szerető férj sem nézné jó szemmel, hogy a feleségét tömik mellette...én ezt csak szingliként egy egyéjszakás kalandban tudnám elképzelni...
2014. szept. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%

Az mitől kapcsolat ahol egy harmadik is helyet kap? A nyitott kapcsolatnak meg főleg mi értelme van.

Elmesélem neked drágám, hogy a párod simán meleg, csak ebben a formában könnyebb bevallania magának.

Elég sok házas melegek ismerek, hogy tudjam mit beszélek.

Ha az én párom jön elő ilyennel, kidobnám gondolkodás nélkül.

2014. szept. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Attól kezdve hogy bevállalod, vége a házasságotoknak, számolhatsz visszafelé. Már csak idő kérdése.
2014. szept. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Na ez nálunk is így kezdődött.

Vegyünk be harmadiknak egy férfit.Ellenkeztem,nem akartam.Nem is valósult meg.Azt hittem már kiverte a fejéből az ötletet,amikor másikkal állt elő.

Éljünk nyitott kapcsolatban.Ezt sem voltam hajlandó elfogadni,megvalósítani.

Aztán szép lassan elhidegültünk egymástól és ő lelépett egy pasival,én pedig ott maradtam 12 év után.

Utána beszélgettünk egy nagyot,és őszintén bevallotta,hogy biszexuális,de jobban vonzódik a férfiakhoz.

Ezt csak azért írtam le,hogy figyelj oda,mert könnyen lehet,hogy nálatok is ez a helyzet.

2014. szept. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!