Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezik női megérzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik női megérzés?

Figyelt kérdés
Nem tudom megindolokni miért, de úgy érzem, megcsal a férjem. Eddig semmi probléma nem volt a házasságunkkal, és őszinte embernek ismertem meg. Hosszú évek óta vagyunk házasok, 40+ vagyunk mindketten. Eddig tuti nem csalt meg. De most másképp viselkedik, később jár haza. Néha furcsa amikor telefonon beszélünk, de más jele nincs. Csak a megérzésem....
2014. okt. 26. 19:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Az nem lehet, hogy a munkájával van valami?

De egyébként ha nagyon nem tudsz mit csinálni kérdezz rá szemtől szemben. Ha nem vágja rá, hogy nem csalt meg akkor valószínüleg megtette.

2014. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Ne támadd le azzal, hogy megcsal inkább csak egy megfelelő pillanatban kérdezz rá, hogy, mi van, nem olyan, mint rég, érzed, hogy van valami stb...aztán figyelj.


Mellesleg nem árt egy kis generál ilyenkor tudod frizura, szexisebb ruha, egy kis torna, kezdeményező készség stb. nyújts valami újat, valami mást...kívánjon meg újra.

Próbálj meg úgy viselkedni, mintha új pasi udvarolna neked és el kéne csábítanod, ilyenkor az ember a legjobb formáját mutatja és képes a megújulásra.


Vagy csak úgy kedvességből lepd meg a munkahelyén munkaidő után. Csak kisül valami egyszer.

De nem lehet arról szó, hogy egyszerűen fáradt és stresszes és gondok vannak a munkahelyén?

2014. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Munkahelyén nem tudom meglepni. Vállalkozása van, mikor hol dolgozik, ahova aznap hívják éppen, oda megy. Ellenőrizhetetlen.
2014. okt. 26. 20:05
 14/23 A kérdező kommentje:
És nem, nem stresszesnek tűnik, inkább mint aki szerelmes, feldobott, fellegekben jár.
2014. okt. 26. 20:11
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Jézusom, nincs olyan, hogy női megérzés.
2014. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Oké, akkor csak simán megérzésnek nevezem. Két ember között, akik közel 20 éve ismerik egymást, szinte minden rezdülését a másiknak, csak megérzik ha valami változik a párjukban.
2014. okt. 26. 20:23
 17/23 A kérdező kommentje:
Leginkább az érdekelne, hogy van-e olyan közöttetek, akinek nem volt kézzelfogható bizonyítéka, de a megérzései alapján jobban nyitott szemmel figyelte a párját, és bebizonyosodott, hogy jók voltak a megérzései?
2014. okt. 26. 20:30
 18/23 anonim ***** válasza:
ez nem megérzés, hanem megfigyelés.
2014. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
24%

Ahogy a 18-as mondja. Női megérzés nem létezik. Nincs hatodik érzékünk, csak mert nők vagyunk. Akkor lenne, ha MINDEN nőnek lenne, és az élet MINDEN területén, MINDENKIVEL kapcsolatban lenne.


Az, hogy 20 év házasság után ismered a férjed, és észreveszed, ha megváltozik... az nem különleges képesség.

2014. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Én sajnos nem vettem észre,hogy megcsal, mert már eltávolodtam tőle...

Viszont nekem is szoktak megérzéseim lenni, amik be is jönnek legtöbbször...


Ha úgy érzed,valami nem stimmel, valószínű, úgy is van.

Próbáld meg kiszedni belőle valahogy.Sok sikert.

2014. okt. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!