Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezik női megérzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik női megérzés?

Figyelt kérdés
Nem tudom megindolokni miért, de úgy érzem, megcsal a férjem. Eddig semmi probléma nem volt a házasságunkkal, és őszinte embernek ismertem meg. Hosszú évek óta vagyunk házasok, 40+ vagyunk mindketten. Eddig tuti nem csalt meg. De most másképp viselkedik, később jár haza. Néha furcsa amikor telefonon beszélünk, de más jele nincs. Csak a megérzésem....
2014. okt. 26. 19:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
36%
De még mennyire, hogy létezik!
2014. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
44%
Igen létezik. Most légy résen, ha meg akarod tartani okosnak kell lenned és nem támadod le. Légy nagyon kedves, ébressz benne lelkiismeret furdalást. Ha még el sem kezdte, az elején ki fog szállni meglátod.
2014. okt. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Létezik!

Sőt, férfi megérzés is létezik!

2014. okt. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%
Hát, én pl. nem tudnám "okosan" nem szóba hozni, ami a szívemen, az a számon típus vagyok.
2014. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Más a megérzés és más az, amikor egy gondolat befészkeli magát az agyba. Ráadásul ez ilyen gondolatok a saját gondolataink tükörképszerű kivetülései is lehetnek.
2014. okt. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Mióta érzed ezt?
2014. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Érzem hogy más. Más, amikor beszélünk telefonon, ugyan mindig felveszi, de néha zavart. Később jön haza, többet dolgozik. Otthon is olyan, mint aki a fellegekben jár, máshol van agyilag. Sajnos nem tudom pontosan körülírni, csak azt tudom, hogy nem ilyen szokott lenni.

Az érdekelne, aki hosszú évek óta együtt van a párjával, az tényleg megérzi-e ha valami történik? Még ha akkor nem is tudod pontosan hogy mi, de később összerakod a képet, hogy jaaa, ezt éreztem meg...

2014. okt. 26. 19:31
 8/23 A kérdező kommentje:
Pár hónapja érzem.
2014. okt. 26. 19:32
 9/23 anonim ***** válasza:
97%

Igen, nálunk már volt ilyen oda-vissza. Ha évtizedek óta együtt vagy valakivel, akkor már annyira ismered, hogy pontosan látod rajta, hogy ha valami van. Nemcsak konkrét megcsalás lehet ez, de látod, hogy máshol járnak a gondoltai, hatással van rá valaki, akkor is ha nincs viszonya mással.

Nekem is volt, hogy a férjem kissé hanyagolt, közben megtetszett valaki, nem történt semmi, csak néha elábrándoztam. A férjem elkezdett sokkal többet foglalkozni velem, úgy éreztem, hogy félt és jobban törődik velem, mint előtte. Biztos vagyok benne, hogy megérezte, hogy valami gond lehet.

2014. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
Bizony ,hogy van női megérzés .. légy résen ,de egyelőre ne éreztesd ,hogy gyanakodsz ..
2014. okt. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!