Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasok, Ti hol voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok, Ti hol voltatok eddig külföldön kettesben?

Figyelt kérdés
Melyik volt a legemlékezetesebb és miért?
2014. okt. 21. 10:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokat utazgatunk a munkája miatt, de eddig nem voltunk csak kettesben külföldön. A sok mászkálás miatt nem is vágyom a legtöbbször arra, hogy még egy kört megtegyünk valamerre. Amikor végre pihi van és nyugalom, akkor bezárkózunk a lakásba, pizzát rendelünk és filmezünk, nagyokat sétálunk a környéken, beülünk valahová meginni egy pohár valamit. Szóval még nem voltunk külföldön kettesben.
2014. okt. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriában kb. két óra kocsival, havonta kijárunk vásárolni stb. Törökországban rokonoknál. Imádom, laknék is ott. Olaszországban és azon belül Rómában, ami nagy álmom volt és nem is csalódtam benne. :) Még mindig úgy nézegetem a képeket mint egy izgatott kislány, és nászúton Tenerifén, bár ezt hosszan, ezer forintjával raktuk össze és a menyasszonytánc java is ráment, de nem bán tam meg. Csodálatos hely.
2014. okt. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Olaszország, Horvátország, Ausztria, Németország, Hollandia és Izrael.

Talán Izrael és Hollandia volt a legemlékezetesebb, bár a tavalyi Horvátország is. Izraelben ismerősöknél voltunk, így a helyi kultúrába is jócskán belekóstoltunk (ilyen vendéglátókat kívánok mindenkinek!). Akkoriban is volt néhány rakétatámadás, az volt érdekes, hogy ha ott van az ember, messze nem tűnik olyan veszélyesnek, mint itthonról.


Hollandia is jó volt, igazi eredsz-el-a-hajamat buli volt.


Illetve Horvátország egyszerűen csak nagyon jól sikerült, kötetlen nyaralás volt (bookline-nal foglaltunk szállást mindig ott, ahol éppen voltunk, így nem voltunk időponthoz kötve).

Mondjuk ott se vigyáztunk magunkra annyira, nekem akkor még rejtélyes módon kijött az évek óta csendes fényallergiám is. Miután hazajöttünk, akkor derült ki, hogy már hárman voltunk ott, csak akkor még nem tudtam róla.

2014. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Kettesben még soha. Barátainkkal mentünk tavaly Erdélybe, nekem így is nagyon tetszett :)
2014. okt. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Lengyelorszàg, Erdèly, Kína, Horvàtorszàg, Finnorszàg, Spanyol es Anglia.

Utòbbi volt a legnagyobb èlmèny, bàr Londonban nagyot csalódtam de onnan màr harmasban tèrtünk haza :-)

2014. okt. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

del kelet azsia vietnam tajfold laos

torok korut

gorog vitorlazas

kanari szigetek

eu belul minden orszag de kedvencunk

Normandia rendszeressen egy egy hetvegere nagyon szeretem a normand tengerpartot telen is nyaron is annyira valoszinutlen a taj hogy valami csoda.

2014. okt. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Méghogy csorosàg van magyarorszàgon bazzeg:D Lof..t:D Van nektek zsétek csak jolesik rinyàlni :D
2015. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!