Egyetemista, fiatal párok! Hol voltatok külföldön nyaralni, ami hangulatos és romantikus volt, de azért nem csillagászati áron?
Mi főleg konferenciákra, képzésekre, nyári egyetemekre jártunk külföldre együtt, előtte-közben-utána szabadnapokon meg turistáskodtunk.
Önerőből amit javasolni tudok az pl. Plitvicei tavak
Elmondod mennyi a nem túl nagy költség vetés?:) csak h jobban tudjak gondolkozni, mi már voltunk egy pár helyen együtt és azok alapján ..
Mi idén Egyiptomba megyünk amugy, nem olyan drága mint amilyen drágának hangzik.
Mi voltunk Tunéziában last minute -tel 3*os all inclusive ellátás, 100 alatt volt/fő (nem tudom h per főre gondoltál e). Ráadasul Tunéziába Debrecenből es Budapestről is megy repcsi.
Ha 2 személyre gondoltad a 100 ezret akkor itt a kedves hozzászóló nagyon jól írja a buszos utat. Az talán összehozhazó ennyi pénzből de ilyenben nincs tapasztalatom.
Buszos utakat ajánlom vagy max pár napos városnézés vonattal pl Bécs, Prága, München ilyesmi, ha aktuális még.
Ahol én voltam : Uganda, meghívásra, szóval ott csak az ottani étkezések egy részét kellett állni
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!