Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért csalja anyám apámat? S...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalja anyám apámat? S miért nem vigyázott jobban, hogy ne derüljön ki, a fenébe is!

Figyelt kérdés

Már kb. 20 éve házasok és apám a nagy pénzkereső. Anyám is jól keres, de apám nélkül nem lenne 3 autó, 1 ház és 1 lakás, pénz mindenre és mindig, stb.

Csak mindezek miatt apámnak mindig sokat kellett dolgoznia.


Az utóbbi időben nagyon későig ül a munkahelyén, vitatkoznak folyton anyámmal, hogy ez így nem élet, de közben a pénz nélkül sehol sem lennénk.


Ma rajtakaptam anyámat, amint a házunk MÉRNÖKÉVEL sms-ezik. Olyan szövegeket voltak benne, hogy " szeretlek " és " holnap beszélünk, addig gondolj rám ! " , stb. - hát a gyomrom ott fordult fel. Mindezt teljesen véletlenül láttam, mert ( és itt a lényeg ! ) MI ÉPP VIDEÓT NÉZTÜNK ÉS Ő ÚGY SMS-EZETT, MINTHA ÉN A FEJE FÖLÖTT VAK VOLNÉK ÉS NEM LÁTNÁM A MOBILJA KÉPERNYŐJÉT. Persze, hogy csak röpke véletlen pillantás kellett és már láttam is az egészet. Nem sejtettem előtte semmit, hát anyám világéletében nem ez a típus volt, még kinézetre sem mondani, hogy az a fajta.


Szerintetek miért tette ? Nem szólok senkinek, ez biztos, de tudni szeretném hogyan jutottak a dolgok idáig. Neki pláne nem fogom megmondani, hogy tudok erről, úgyhogy ilyet ne is tanácsoljatok.


2014. szept. 24. 22:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%

Akkor elmondom, mi a szitu. szüleid 20 éve házasok, tehát anyád 40+. Apád meg egy valag pénzt keres. namármost a férfiemberek nem a 40+ ra buknak. hanem inkább a 25minuszra. Apád "munkaidőben" kb korodbeli, vagy nálad alig idősebb r1bancok után futkos. Ez valamelyest természetes a férfiaknál, de hozzátehet még egy kevés kapuzárási pánik is. Anyád ezzel mit kezdjen? Elválni nem akar, mert nyilván rajtaveszítene a váláson. Ez nem amerika. Hát elkezd szórakozni ő is. A mérnökkel. mindenki heppi.


jobban teszed, ha nem tulajdonítasz ennek olyan nagy jelentőséget. hidd el, nem könnyű elviselni egy másik embert. anyádék is belefáradtak már ebbe 20 év alatt. lehet, jót tesz a kapcsolatuknak egy kis kicsapongás

2014. szept. 25. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem szabadna ezzel foglalkoznod. Ez a szüleid dolga,nem a tiéd.


Anyukád ettől még anyukád marad.

2014. szept. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Tipikus, hogy akkor is a férfi a hibás mindig, ha a nő lép félre. :D Akkor szegény, elhanyagolt nő... De ha a nő hanyagolja el a férjét, mert pl. a gyerek születése után kizárólag a "kismanó" érdekli, azzal is alszik, és a férjére rá sem néz... Na, akkor meg a férfi miért nem tudott várni, igaz? És ezt nőként mondom ám! Undorító ez a hozzáállás!


Ebben a sztoriban a nő a hibás, nem tudom, mit nem lehet azon megérteni, hogy ha nem boldog, oké, váljon el. De ne házasság alatt bujkálva tartson szeretőt! Nyilván a pénz kell neki azért, különben rég közölte volna, hogy válni akar, és hozzámegy a mérnökhöz...

2014. szept. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Talán mert apukád pénze helyett apukádra volna szüksége. Nyilván akkor előbb elvált volna, de a kapcsolat megromlásában apukádnak van nagyobb szerepe.

Inkább ne legyen 3 autó, elég 1 lakás, csak szeretet legyen otthon.

2014. szept. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
10-es , ott a pont :-) Sajnos :-(
2014. szept. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

...és ehhez pont ugyanannyi nő is kell!!

Vagyis a nők 95 %-a szintén félekefél a női logikád szerint!!

2014. szept. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!