Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért csalja anyám apámat? S...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalja anyám apámat? S miért nem vigyázott jobban, hogy ne derüljön ki, a fenébe is!

Figyelt kérdés

Már kb. 20 éve házasok és apám a nagy pénzkereső. Anyám is jól keres, de apám nélkül nem lenne 3 autó, 1 ház és 1 lakás, pénz mindenre és mindig, stb.

Csak mindezek miatt apámnak mindig sokat kellett dolgoznia.


Az utóbbi időben nagyon későig ül a munkahelyén, vitatkoznak folyton anyámmal, hogy ez így nem élet, de közben a pénz nélkül sehol sem lennénk.


Ma rajtakaptam anyámat, amint a házunk MÉRNÖKÉVEL sms-ezik. Olyan szövegeket voltak benne, hogy " szeretlek " és " holnap beszélünk, addig gondolj rám ! " , stb. - hát a gyomrom ott fordult fel. Mindezt teljesen véletlenül láttam, mert ( és itt a lényeg ! ) MI ÉPP VIDEÓT NÉZTÜNK ÉS Ő ÚGY SMS-EZETT, MINTHA ÉN A FEJE FÖLÖTT VAK VOLNÉK ÉS NEM LÁTNÁM A MOBILJA KÉPERNYŐJÉT. Persze, hogy csak röpke véletlen pillantás kellett és már láttam is az egészet. Nem sejtettem előtte semmit, hát anyám világéletében nem ez a típus volt, még kinézetre sem mondani, hogy az a fajta.


Szerintetek miért tette ? Nem szólok senkinek, ez biztos, de tudni szeretném hogyan jutottak a dolgok idáig. Neki pláne nem fogom megmondani, hogy tudok erről, úgyhogy ilyet ne is tanácsoljatok.


2014. szept. 24. 22:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

erre már mindenhogya nrábäsztatok apáddal...

ha válnak akkor sok pénzt legombol anyád apádról (ami ugye előbb utobb a tiéd)

2014. szept. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
mi az hogy a házunk mérnökével? ilyen foglalkozást még nem pipáltam! :D
2014. szept. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Hát tudod erre mondják, hogy a pénz nem minden. Mert miközben azt hajkurásszák, elfelejtik ápolgatni, ami igazán fontos.

Vagy a másik véglet, hogy anyukád el van kényeztetve és nem tud magával mit kezdeni. De nem hiszem hogy erről lenne szó.


Talán a 3 autó, 1 ház és 1 lakás helyett be kellett volna érni egy autóval és egy házzal. A többi időben meg a családdal és az asszonnyal foglalkozni.

2014. szept. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%
Anyád már nem tudja jó módjában mit csináljon magával. Képzeld el fiatalon milyen lehetett... Az a fajta...
2014. szept. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hogy miért tette anyád, azt csak ő tudja. Hogy hogyan jutott el idáig, azt is csak ő tudja. Tehát, ha mindent tudni akarsz,azt csak és kizárólag az anyukád mondhatná el. Minden más csak találgatás .
2014. szept. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%

Ne hogy màr az anyukàt sajnàljuk azėrt mert a kedves fėrj mindent a felesėge sege alà tesz dolgozik azėrt hogy jó lėtben ėljenek!! Ebbol nagy baljė lesz ha kiderül!!de olyan titok nincs ami 1x kine derulne!nem tudom kėrdezö hany ėves vagy de ėn a helyedben elbeszėlgetnėk anyukàdal hogy ezt làtad *sms*es kerdezd meg tole miertre a vàlaszt,hogy mi az ami neki nem jo a hazasagban??es mit szeretne??ha kiderulne apulad elvallna stb ezekbe bele gondolt e anyukad? Jogod van rola tudni hisz gyerekuk vagy es te ezt serelmezed hogy lasan szet megyen a csalad....


Azt megjegyzem: mi is jol ėlünk a fėrjemel csak a fėrjem dolgozik de eszembe nem lenne a jo modtol megbolondulni hogy megcsaljam,csak azert mert mindent megteremt nekem hogy mindenem meglegyen!inkabb megkoszonom hogy olyen csodalagos ferjet kaptam az ėlettöl,nagyon sokat dolgozik reggeltol este 23 oraig. De amikor itthol van hetente 1x az egesznap kettesben toltjuk el,ez mellet van idelye ràm is ami nagyon fontos!!

Sok no a penztol megbolondul vagy tobbre vagyik

Sok ferfi a penz miatt nem szakit idot a csaladjara mondvan faradt vagyok dolgozom stb...

Penz nem boldogot ugy ha.nincs szeretet megertes harmonia a csaladban,minden a szivbol indul ki es nem a penztàrcàbol!

2014. szept. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"vitatkoznak folyton anyámmal, hogy ez így nem élet, de közben a pénz nélkül sehol sem lennénk."


Azt írod, anyád jól keres, és apád pénzéből luxus szinten éltek. Nem értem, akkor miért értékeled úgy, hogy sehol sem lennétek apád pénze nélkül. Sehol se lenni annyi, hogy nincs saját ingatlan és nincs havonta 80-90 E Ft fejenként. Természetesen mindig jár Neked apád pénze, hisz a gyereke vagy, úgyhogy ennek semmi köze a szüleid házasságához.

2014. szept. 25. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Egyébként a címkérdésre egyszerű a válasz, anyádnak nincs férje, ugyanis max. aludni jár haza.

Nincs szerelmi életük, hiszen nem is töltenek együtt semennyi időt. Anuykádnak hiába van férje: nincs szerelmi partnere! Pedig a házasságnak ez volna a fő tartalma!

Régebben ezt úgy mondták: a férj nem teljesíti házastársi kötelességét.

2014. szept. 25. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

3-al és 8-al teljesen egyetértek. Persze fontos, hogy jól élj, de ha csak a pénzt hajtja apád, elszalad mellette az élet. Anyukád is egyszer él, és jóformán egyedül éli az életét.

6-os, ha neked sok-sok pénzt visz haza a férjed, és úgysincs otthon egész nap, ráérnél tanulni. A helyesírásod ugyanis szánalmas, pocsék:)

2014. szept. 25. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Akkor elmondom, mi a szitu. szüleid 20 éve házasok, tehát anyád 40+. Apád meg egy valag pénzt keres. namármost a férfiemberek nem a 40+ ra buknak. hanem inkább a 25minuszra. Apád "munkaidőben" kb korodbeli, vagy nálad alig idősebb r1bancok után futkos. Ez valamelyest természetes a férfiaknál, de hozzátehet még egy kevés kapuzárási pánik is. Anyád ezzel mit kezdjen? Elválni nem akar, mert nyilván rajtaveszítene a váláson. Ez nem amerika. Hát elkezd szórakozni ő is. A mérnökkel. mindenki heppi.


jobban teszed, ha nem tulajdonítasz ennek olyan nagy jelentőséget. hidd el, nem könnyű elviselni egy másik embert. anyádék is belefáradtak már ebbe 20 év alatt. lehet, jót tesz a kapcsolatuknak egy kis kicsapongás.

2014. szept. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!