Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mekkora az igényetek arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az igényetek arra, hogy folyton együtt legyetek a társatokkal?

Figyelt kérdés

A férjem folyton együtt lenne velem. Most itthon vagyok táppénzen, ő meg olyan munkát végez, amit itthon is tud, és alig megy be. Ha elmegy, akkor is hív 1-2 órán belül. Nekem ez meg nagyon sok, hogy folyton sülve-főve együtt lenni.

Valakinek ötlet, hogy hogy lehet bölcsen megoldani? Pl. megígérte a szüleinek, hogy segít, tegnap lemondta, és a mait is le akarta mondani. "Akarod, hogy itthon maradjon velem?" - kérdezte. De én elküldtem, mert egyrészt ne mondogassa le, amit megígért, másrészt kicsit már jó lenne magamban is.

Elég érzékeny, tuti megsértődik, ha azt mondom, magamban lennék kicsit inkább. De a terhességem miatt egyébként is elég rossz passzban vagyok (enyhe életundor, vele jár, sajna), és pluszban még ez is nyomaszt, hogy folyton itt sertepertél.


2014. szept. 19. 17:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nos a kérdésemre megkaptam a választ:) 3-as voltam:)

Én szerintem a férjed azért ilyen mert most várjátok első közös babátokat! Plusz a libidód is lecsökkent" ami normális" ami esetleg picit zavarhatja ezért is közeledik hozzád "jobban" gondolok itt arra,hogy ha másképpen nem is,de érzelmileg közel érezzen magához téged:) És szerintem csak óvni szeretne hisz mindkettőtöknek még"ismeretlen" ez az állapot!

Megértelek téged,hogy olykor úgy érzed,hogy megfojt a szeretetével hiszen a terhességgel együtt jár a hangulatingadozás is,sajnos:( Nem véletlen ilyenkor ingerültebbek,feszültebbek vagyunk mi nők:) Ezt sokszor a férfi nem érti meg:)

A legjobb tanácsom az,hogy mindenképpen mond el neki,hogy mit érzel,hogy ez most "más állapot" persze jó értelemben:)

Még talán annyi,hogy ezek a tünetek,ez a nyugtalanság a 12.hét elteltével el fog múlni:) Az eleje nehézkes,de belerázódtok:)Nekem 14 hétig tartott ez utána mintha elvágták volna.

Se rosszul lét,hányinger,hangulatingadozás,hozzáteszem az elején nekem sem volt libidóm,de azóta aztán....:)

Kitartás neked/nektek! Beszéljétek meg a férjeddel,hogy szükséged van egy kis térre,magányra! Biztos vagyok benne,hogy meg fog érteni téged:) És még egyszer leírom,hogy a 12.hét után sokkal-sokkal jobban fogod érezni magad:)

2014. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én megmondanám neki, ha megsértődik, megsértődik.


Aki amúgy ilyenen bevágja a durcát, az egy hisztis gyerek nem felnőtt meber.

2014. szept. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!