Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mekkora az igényetek arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az igényetek arra, hogy folyton együtt legyetek a társatokkal?

Figyelt kérdés

A férjem folyton együtt lenne velem. Most itthon vagyok táppénzen, ő meg olyan munkát végez, amit itthon is tud, és alig megy be. Ha elmegy, akkor is hív 1-2 órán belül. Nekem ez meg nagyon sok, hogy folyton sülve-főve együtt lenni.

Valakinek ötlet, hogy hogy lehet bölcsen megoldani? Pl. megígérte a szüleinek, hogy segít, tegnap lemondta, és a mait is le akarta mondani. "Akarod, hogy itthon maradjon velem?" - kérdezte. De én elküldtem, mert egyrészt ne mondogassa le, amit megígért, másrészt kicsit már jó lenne magamban is.

Elég érzékeny, tuti megsértődik, ha azt mondom, magamban lennék kicsit inkább. De a terhességem miatt egyébként is elég rossz passzban vagyok (enyhe életundor, vele jár, sajna), és pluszban még ez is nyomaszt, hogy folyton itt sertepertél.


2014. szept. 19. 17:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
"Akarod, hogy otthon maradjAK veled?" - a kérdés helyesen.
2014. szept. 19. 17:41
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért akar a sarkadban lenni, mert terhes vagy és emellett süt rólad a rosszkedv. Melletted akar állni. Próbálj kicsit több optimizmus mutatni, és ha kérdezi, maradjon-e, akkor ne azt mondd, hogy otthon akarsz egyedül gubbasztani, hanem találj ki valamit, mondjuk ahogy addig legalább áthívhatod a barátnődet, vagy addig belemerülhetsz a könyvedbe..
2014. szept. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Tudom kérdésre nem illik kérdéssel felelni,viszont ahhoz,hogy válaszolni tudjak muszáj kérdeznem:)

A férjed mindig is ilyen volt,vagy azóta ilyen mióta babát vársz?

Első babátok?

Tudom fura kérdés,de a szexuális étvágyad nem csökkent az utóbbi időben?

2014. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek együtt lenni a férjemmel, nem zavarna a dolog. Ha meg olyan van, hogy esetleg zavar a jelenléte, akkor kerek-perec meg mondom neki, hogy figyi, most edzeni fogok, ne gyere be a hálóba, mert egyedül jobban szeretek. És ekkor ő felnőtt lévén nem is jön be, hanem lefoglalja magát a nappaliban.
2014. szept. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Terhességtől életundor?Na még ezt sem hallottam.Honnan vetted ezt a baromságot vele jár?Mondjuk én megzakkannék egyfolytában a nyakamba lihegne.Kicsit többet nyüzsög mint kéne,elszoktam hajtani nincs neked dolgod?Elröhögjük magunkat és mondja jól van jól van értem értem én,menyjek a ..ba.Na de ehez 32.5évet megéltünk.Nyugi el jön az az idő is amikor mondanod se kell és megy magától:)
2014. szept. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

Szereted egyáltalán? Ha régen is ilyen volt, te pedig ezt nem igényled akkor minek mentél hozzá? Keress olyat aki nem törődik veled ha az a jó.


Egyes nőknek semmi se jó komolyan.... Ha nincs igazi probléma akkor gyártanak.


Mi együtt vagyunk amennyit csak lehet, mert erre van igényünk... sajnos kevés lehetőség van rá, mert egyikünk se itthoni munkát végez. Szórakozni is együtt járunk.

2014. szept. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azért, mert valaki másképp él, még felesleges kioktatni, és azt gondolni, hogy a "nőknek semmi nem jó".

Másrészről ha valamit nem szoktam, az az unatkozás, Mióta terhes vagyok, mindent unok, szörnyű állapot, remélem, a 12. hét után jobb lesz, mert én is szenvedek tőle.

Harmadrészt, igényelném, hogy néha külön dolga is legyen. Én szoktam barátnőkkel találkozni, neki 2 barátja maradt, de mostanában velük sincs kedve találkozni.

2014. szept. 19. 18:04
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja, hármasnak: első baba, és de, a szexuális étvágyam visszaesett, mert egyfolytában émelygek.
2014. szept. 19. 18:05
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem a szexuális életedet ne keverjük ide, nem hiszem, hogy emiatt van állandóan együtt veled.


Nyugodj meg, nem vagy hisztis p..., teljesen normális, hogy így érzed magad terhesen. Nemsokára elmúlik az émelygés, és jobb lesz, igaz, a hangulatingadozás maradni fog, de ez tényleg vele jár.


A férjed szerintem félt téged is és a babát is, aggódik értetek, és azért állandóan veled lenni, hogy ha valami gond van, tudjon segíteni. Nem kell túlkomplikálni, egyszerűen mondd neki, hogy olyan jól esne egy kis egyedüllét, hogy rendezd a gondolataidat, egy kicsit csak magadra tudj figyelni. Szerintem megérti.

2014. szept. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak. Azt hiszem, terhesség nélkül is más az "együtt töltött idő" igényünk.
2014. szept. 19. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!